Millward Brown Türkiye ve Prometheus Danışmanlık’tan işbirliği

Dünyanın önde gelen pazar araştırma şirketlerinden biri olan Millward Brown Türkiye’nin...

17.04.2008 - 11:43 | MediaCat

Dünyanın önde gelen pazar araştırma şirketlerinden biri olan Millward Brown Türkiye’nin , İnsan kaynakları projesini Prometheus Danışmanlık üstlendi.

Pazar araştırma sektöründe dünya ve Türkiye’nin en önemli şirketlerinden biri olan Millward Brown’un “İnsan kaynakları yapılandırma projesi” danışmanlık firması Prometheus tarafından yönetilecek.

Personel ve hizmet verilen müşteri sayısı, ciro ve çalışma alanları bakımından son beş yılda beş kat büyüyen Millward Brown Türkiye, Prometheus Danışmanlık ile başlattığı proje kapsamında; insan kaynakları bölümünün yapılandırılması, seçme/yerleştirme, performans, ücret/prim, yurt içi/yurt dışı kariyer planlama ve yedekleme sistemlerinin kurulması, tüm çalışanlar için bireysel gelişim planlarının oluşturulması gibi ana başlıklar yer alacak.

Millward Brown Türkiye Genel Müdürü Betül Khan “İnsan kaynakları yapılandırılması konusu diğer sektörlerde olduğu gibi araştırma sektöründe de günden güne önem kazanıyor. Millward Brown ve Prometheus’un iş birliği içinde bulunduğu bu projenin insan kaynakları sektörü için başarılı ve örnek bir model olacağına inanıyoruz” dedi.

Prometheus Genel Müdürü M. Yücel Atış proje ile ilgili “Prometheus Danışmanlık uzmanları ve Millward Brown çalışanlarının aktif katılımları ile yürütülecek projede, çalışanların kuruma karşı duydukları güven, gurur ve mutluluğun artırılması ve bu sayede müşteri ilişkilerine olumlu etki sağlaması amaçlanıyor. Bu sistem ile kurumsal performansın yükseltildiği bir ortamın da sürekli hale getirilmesi hedefleniyor.” yorumunu ekledi.

Müşterilerine kârlı marka ve hizmetler yaratmaları sürecinde araştırma destekli danışmanlık hizmeti veren Millward Brown, Türkiye’de 2000 yılından itibaren faaliyet gösteriyor. Dünyada 43 ülkede 75 ofisi ile yer alan firma, Türkiye’de merkez ofisi İstanbul’da olmak üzere Ankara, İzmir, Adana, Gaziantep ve Samsun’daki saha ofislerinde faaliyet gösteriyor. 80 tam zamanlı personel ve 700’e yakın yarı zamanlı anketörleriyle Millward Brown Türkiye, Unilever, HSBC, Vestel, Vodafone, Coca-Cola, Pepsi Cola, Pfizer, Glaxo, Hürriyet Gazetesi, Ford, Yapı Kredi, MSN gibi şirketlere hizmet veriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.