MediaCat

Milliyet’ten tatil sitesi

Günlük 900.000 tekil ziyaretçi ve 30 milyon sayfa açılımı sahibi milliyet.com.tr ile 1996 yılında internet yayın hayatına başlayan Milliyet

Milliyet’ten tatil sitesi

Günlük 900.000 tekil ziyaretçi ve 30 milyon sayfa açılımı sahibi milliyet.com.tr ile 1996 yılında internet yayın hayatına başlayan Milliyet Gazetesi, hangiotel.com’u bünyesine kattı.

Doğan Gazetecilik A.Ş. icra kurulu üyesi Tijen Mergen, Milliyet gazetesinin internette büyüme stratejisine paralel olarak 2005 yılında Arabam.com’ la, 2006 yılında Emlak ve İnsan kaynakları siteleriyle internet seri ilan pazarına giriş yaptıklarını, 2007 yılında hangiotel.com’u satın aldıklarını belirtti.

2006 yılında kurulan ve yerli piyasaya hizmet veren hangiotel, tesislerin kendilerini internet üzerinden komisyon vermeden direk müşterilere pazarlamasını sağlıyor. 500 üye tesisin yer aldığı hangiotel.com, tesislerin fotoğraf, telefon, fiyat, promosyon, tesis ve oda özellikleri, konsept açıklamalarını yayınlayarak, tatilcilere online veya havale/eft yöntemi ile rezervasyon yapma olanağı sağlıyor. Tesislerden aldığı yıllık üyelik bedeli ile çalışan hangiotel, yapılan rezervasyonlardan komisyon almıyor.

Sitenin kurucusu ve Direktörü Turgut Tuna, sitenin Milliyet’in internetteki gücünü de arkasına alması ile Nisan ayı sonuna kadar 1000 üye tesise ulaşmayı hedeflediğini söyledi.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.