Miller satış ekibinden projeler

Efes tarafından 2000 yılında Türkiye’de lisanslı üretilmeye başlanan Miller Genuine Draft, markanın iletişim stratejisini "The Miller Way Make It Easy" sloganıyla da hayatın içine taşıyor.

09.07.2007 - 17:46 | MediaCat

Efes tarafından 2000 yılında Türkiye’de lisanslı üretilmeye başlanan Miller Genuine Draft, markanın iletişim stratejisini “The Miller Way Make It Easy” sloganıyla da hayatın içine taşıyor.

Miller pazarlama yöneticileri, yeni sloganları “The Miller Way Make it Easy” ile ilgili olarak satış ekibine brief vererek, onlardan bu konsepti hedef kitleye anlatabilecekleri projeler hazırlamalarını istedi. Bir aylık süre içinde satış ekibinden toplam 80 proje geldi. Miller pazarlama ve satış yöneticileri ve Man Ajans JWT tarafından değerlendirilen projelerden 4’ü seçilerek hayata geçiriliyor.

Yarışma sonunda projeleri seçilen Erhan Ak, Levent Sağıroğlu, İnci Tunalı ve Ayşe Kırmacı’nın ödülü ise ABD ve İngiltere’yi kapsayan Miller Music Tour’a katılmak oldu.

Tüm katımcıların VIP olarak ağırlandığı Miller Music Tour’da bu sene bir ilk daha gerçekleştirilerek tura Londra da dahil edildi. Böylece dünyanın dört bir yanından gelen katılımcıların 3 farklı şehir ve 2 kıtayı ziyaret etmeleri sağlandı.

Tura katılan davetliler, yaklaşık 1 hafta süren tur boyunca New York, Miami ve Londra’yı Miller’ın kendileri için tahsis ettiği özel jetle gezdiler. New York, Miami ve Londra’nın VIP gece mekanlarında eğlencenin keyfini çıkardılar.

Miller Music Tour 2007’ye Türkiye’nin yanı sıra İngiltere, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Rusya, İskoçya, İsviçre, Brezilya, Paraguay, Kanada, Honduras, Panama, Meksika, Kore, Botsvana Cumhuriyeti, Güney Afrika ve Amerika’dan Miller davetlileri katıldı.

PROJE 1

Projenin Adı: Miller Alışveriş Arabası
Projeyi Hazırlayan: İnci Tunalı
Proje Detayı :
Zincir mağazalarda alışveriş yaparken sıra beklemeyi önlemeye ve tüketicinin hayatını kolaylaştırmaya yönelik olarak tasarlanan, alınan ürünleri, içine yerleştirilen bir barkod ile okuyarak alışveriş yapabilme imkanı veren bir alışveriş arabası.

PROJE 2

Projenin Adı: Miller Jetonlu Masa Soğutucu
Projeyi Hazırlayan: Erhan Ak
Proje Detayı:
Özellikle kalabalık partilerde içki almanın, garsona veya bara ulaşmanın oldukça zor olduğu ortamlarda, eğlence mekanın çeşitli bölümlerine konumlandırılacak olan Miller Jetonlu Masa tipi soğutucu, özel dizaynı sayesinde hem masa olarak kullanılabilecek, hem de jetonu atıp tüketiciye anında soğuk Miller sağlayacak.

PROJE 3

Projenin Adı: Secret party
Projeyi Hazırlayan: Levent Sağıroğlu
Proje Detayı:
Sürprizi olan bir partiyi, isim yapmış bir mekanda düzenleyerek, party’e gelmiş ancak parti havasını göremeyen kitleyi aniden değişen müzik ve dekorla şaşırtarak, geç saatlere kadar süren aktiviteler ve farklı hizmetlerle şaşırtmaya ve farklı hissettirmeye yönelik proje.

Ayrıca; eve kadar valet servis kuponu, acil Miller butonu (butona basılarak 20 sn’de Miller servisi), acil terli t-shirt değişim servisi ve dans sonrası 15 dakika ayak masajı servisi de partiye katılanlara ödül olarak sunulacak.

PROJE 4

Projenin Adı: Night – seeing
Projeyi Hazırlayan: Ayşe Yücel
Proje Detayı:
Bir aracın arka kısmının revize edilerek açık hava barı halinde 15-20 kişilik bir mini mekan haline getirilerek, yazlık yerlerde popüler gece mekanlarına sürekli bir ring servisi sağlanması. Bu yolla gece mekanlarına ulaşmak isteyen müşterilere kolaylık sunulduğu gibi, sıkıcı olabilecek bir zaman, aracın kendisinin de bir eğlence mekanı olarak kullanılmasıyla aktif bir zamana dönüştürülüyor. Tüketiciye, farklı bir çözümle, hayatı kolaylaştırarak daha zevkli hale getiren bir deneyim yaşatılıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.