Miller nerede… müzik orada…

Gece hayatının ve eğlencenin vazgeçilmez markası Miller Genuine Draft, 2008 yılı projelerini....

15.05.2008 - 11:28 | MediaCat

Efes tarafından lisanslı olarak Türkiye’de üretilen, gece hayatının ve eğlencenin vazgeçilmez markası Miller Genuine Draft, 2008 yılı projelerini, 13 Mayıs Salı günü Babylon Lounge’da düzenlediği “Miller’08 Tap Into Fresh Music” toplantısında tanıttı.

Tüm dünyanın ikonu, değişmeyen trend, premium marka Miller’ın 2008 yılı yepyeni projeleri arasında; sahiplendiği müzik platformuna uygun olarak tasarlanan www.millermusicworld.com web sitesi, Miller imaj kampanyası, yepyeni içeriği ile 5. kez gerçekleştirilecek, müzikle ilgilenen gençlerin ikonu haline gelen Miller Music Factory’08 (MMF) ve yaşamın her anında tüketicileri müzik ile buluşturacak Miller Özel Etkinlikleri geliyor.

Miller’ın 2008 yılı Müzik Platformu çalışmaları hakkında bilgi veren Efes Lisanslı Markalar Pazarlama Müdürü Emre Topsakaloğlu, “Miller’ın yıllardır müzik platformuna yaptığı yatırımlar ve projeler, 2008 yılı yenilikleri ile bambaşka bir biçim aldı. Efes’in lisanslı olarak Türkiye’de ürettiği Miller’ı, yaptığı uygulamalar tüm dünyada “Case Study – Best Practice olarak gösteriliyor. Yepyeni Miller Müzik Platformu çalışmalarının Türkiye Pazarlama Ekibi tarafından yaratılması ve bu çalışmaların global olarak Miller’ın stratejilerine yön vermesinden dolayı onur duyuyoruz” dedi.

2008 yılında 5. kez düzenlenecek olan Miller Music Factory yarışması için de özel bir açıklama yapan Emre Topsakaloğlu “Türkiye’de genç yetenekleri keşfeden ve müzik endüstrisine kazandıran MMF’nin kazandığı başarı haklı gururumuzdur. 2006 yılı birincimiz Bedük’ün MTV Europe’da 2 hafta boyunca 3 numarada, MTV Türkiye’de ise 3 hafta boyunca 1. sırada kalması ve 2007 birincimiz Mustafa Keçeli’nin yeni albüm çalışması, Miller Music Factory’nin adıyla ne kadar özdeşleştiğini gösteriyor. Tüm genç yeteneklerimizi, bu yıl içeriği ile çok farklılaşan MMF’ye ve buluşma noktamız www.millermusicword.com’a bekliyoruz” dedi.

Gençliğin Müzik ile Yeni Buluşma Noktası: www. millermusicworld.com

Miller’ın tüm müzik çalışmalarını interaktif ortamda gençlerle buluşturacak, tüm müzikle ilgilenenlerin ve de MMF katılımcılarının buluşma noktası olacak Miller’ın yeni internet sitesi www.millermusicworld.com, bambaşka bir içerik ve dizayn ile hazırlandı. İyi müzisyenler ve iyi dinleyicilerin buluştuğu sayfalarda, müzik ve içerik paylaşımları, müzisyenlerle roportajlar ve Miller Music Factory’08 hakkında detaylı bilgilere ulaşırken, Miller’ın etkinlikleri hakkında ayrıntılı bilgiler de bulacaksınız.

Sesini duyurmak isteyenlere bir buluşma platformu yaratan Miller, yeniliklerini izleyenleriyle paylaşmaktan ve düzenlediği etkinliklerin tüm müzikseverleri bir araya getirmesinden onur duyuyor.

Yeni Yetenekleri Keşfetmek İçin Kurulmuş “Miller Müzik Fabrikası” 5.Yılında

Türkiye pazarlama ekibi tarafından başlatılan ve tüm dünyada “Case Study – Best Practice” olarak gösterilen Miller Music Factory, bu yıl beşinci kez düzenleniyor. Miller Music Factory’nin yenilenen katogorilerinin ve katılım koşullarının da ilk kez duyurulduğu toplantıda, 2008 MMF’nin son katılım tarihi 31 Ekim, final tarihi ise 29 Kasım olarak açıklandı.

Miller Music Factory’nin 2006 birincisi “Serhat Bedük” ve 2007 birincisi “Mustafa Keçeli”, bu yıl SAB Miller’ın 2008 Seattle Bumbershoot Festivali’ne VIP konuk olarak katılacaklar. Serhat Bedük; “Emin olun, artık iyi ve kaliteli müziğe destek olan bir marka var…” diyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.