“Miller Music Factory’08” başvuruları rekor katılım ile başladı

Miller Genuine Draft’ın desteklediği ve müzikle ilgilenen gençlerin yoğun ilgi gösterdiği...

08.07.2008 - 13:48 | MediaCat

Efes tarafından lisanslı olarak Türkiye’de üretilen, gece hayatının ve eğlencenin vazgeçilmez markası Miller Genuine Draft’ın desteklediği ve müzikle ilgilenen gençlerin yoğun ilgi gösterdiği Miller Music Factory’08 (MMF) yarışmasına başvurular, “www.millermusicworld.com” sitesi üzerinden rekor sayıda katılımcı ile başladı.

Bu yıl 5. kez düzenlenen MMF’08, geçen senelerde olduğu gibi bu yıl da yeteneğine inanan fakat bu alanda kendilerini gösterebilecek platform bulamayanlar için eşsiz bir fırsat sunuyor.

Genç yetenekleri keşfetmek ve alternatif müzik kültürünü desteklemek amacı ile gerçekleştirilen MMF’08 yarışmasının kategorileri de yenilendi. 21 Nisan’da başlayan başvuru süreci, 31 Ekim 2008 tarihine kadar devam edecek. Hem kullanıcılarına sunduğu imkanlar hem de görsel çizgisiyle modern bir içerik sunan www.millermusicworld.com sitesi, MMF katılımcılarının başvurularını yapabilecekleri ve parçalarını yükleyebilecekleri özel bir MMF bölümüne de sahip.Yarışma için öncelikle sitedeki başvuru formunun eksiksiz doldurulması ve aday parçanın internet sitesine yüklenmesi gerekiyor. Başvuru süresinin bitiminden sonra, katılmaya uygun bulunan adayların eserleri önce halk oylamasına daha sonra da jürinin elemesine sunulacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.