MediaCat

Miley Cyrus boz ayılar için devrede

Cyrus’tan soyu tehlikede olan boz ayılar için duygusal bir şarkı.

Miley Cyrus boz ayılar için devrede

İki yıl önce erkek kardeşi ve çevreci örgüt Pacific Wild ekibi ile birlikte doğal yaşamın korunmasına yardımcı olmak adına Kanada’nın British Columbia eyaletindeki ormanlarda iki gün geçiren ABD’li şarkıcı Miley Cyrus, bu kez boz ayıların içinde bulunduğu kötü duruma dikkat çekmek için devreye girdi. Cyrus, DDB Canada/Vanouver tarafından Pacific Wild için hazırlanan filmde “Teddy Bears’ Picnic” adlı şarkıyı seslendirdi.

Cyrus’ın şarkıya duygusal bir yorum getirdiği filmde, British Columbia’dan doğa görüntülerine yer veriliyor ancak görüntülerde tek bir boz ayıya bile rastlamak mümkün değil. Filmin sonunda ise bölgede geçtiğimiz yıl 300 boz ayının avlandığı, boz ayıların varlığı sonlanmadan avlanmanın durdurulması gerektiği yazısı beliriyor.

Kampanya aracılığı ile insanlardan avlanmanın durdurulmasına yönelik imza vermeleri, bağış yapmaları ve de şarkıyı kendi sesleriyle yorumlayıp sosyal medyada paylaşmaları isteniyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.