Migros’tan yeni bir marka: Migros Ev Lezzetleri

Hazır ev yemeği çeşitleriyle Migros Ev Lezzetleri markası tüketiciyle buluştu.

10.09.2020 - 10:39 | MediaCat

Migros'tan yeni bir marka: Migros Ev Lezzetleri

Migros, yemek pişirmeye zamanı olmayan ancak sofralarına güvenilir gıda koymak isteyenlerin hayatını kolaylaştırmak hedefiyle yeni markası Migros Ev Lezzetleri’ni hayata geçirdi. Türk mutfağının sevilen yemekleri, Migros Ev Lezzetleri markası altında hazır ev yemeği olarak tüketicinin beğenisine sunuldu.

Çorba çeşitlerinden karnıyarığa, tas kebabından limonlu cheesecake’e, tavuklu pirinç pilavından sebze yemeklerine kadar türlü lezzetlerin sunulduğu Migros Ev Lezzetleri menüsünde hindi fümeli sandviç ve sebzeli wrap gibi, ayaküstü veya ofiste yenilebilecek ürünler de bulunuyor. Yemeklerin etleri Migros’un taze et üretim üssü Miget’ten, sebzeleri ise İyi Tarım Uygulamaları kapsamında üretimde bulunan Migros çiftçilerinden temin ediliyor. Ürünler, Baş Şef Umut Reçber’in özel tariflerine göre, hiçbir koruyucu madde katkısı olmadan pişiriliyor.

Taze şekilde sunulan ve beş gün raf ömrü bulunan yemekler, üretimden hemen sonra gaz ilavesiz olarak paketlenmelerinin ardından soğuk zincir dahilinde Migros mağazalarına ulaştırılıyor. Tazelik kontrolleri günlük gerçekleştirilen ürünler Migros mağazalarının yanı sıra Migros Sanal Market ve Migros Hemen hizmetleri üzerinden de sipariş edilebiliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.