Migros ve P&G özel gençleri sporla buluşturuyor

Özel Olimpiyatlar Projesi’nin 8. yılında, 'özel sporculara destek' kampanyası devam ediyor.

19.12.2011 - 00:00 | MediaCat

Migros müşterilerinin P&G ürünlerini alarak desteklediği ve Özel Olimpiyatlar Türkiye Organizasyonu iş birliği ile yürütülen Özel Olimpiyatlar Projesi’nin 8. yılında, ‘özel sporculara destek’ kampanyası devam ediyor.

Özel Olimpiyatlar Türkiye Organizasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Kaya zihinsel engelli çocukları ve gençleri sporla buluşturan etkinliği şu sözlerle anlattı: “Özel Olimpiyatlar Türkiye Organizasyonu olarak, 1982 yılından bu yana özel sporcular yetiştirmek ve onları başarıya bir adım daha yakınlaştırmak için gönüllüler, aileler ve sosyal sorumluluk bilincine ulaşmış şirketler ile beraber çalışıyoruz. Çocuklarımızın çabasına katkısı olan herkes, tüm toplumda engelli bilincinin oluşması ve yaygınlaştırılmasında gönüllü elçililik yapıyor ve bu sayede her sene 500 özel sporcu yetişiyor. Bu gönülden destek, evinden çıkmaya cesaret edemeyen pek çok özel genç ve ailesi için yol gösterici ve yüreklendirici umut ışığı oluyor. 2004’ten beri bizi destekleyen P&G’ye, Migros’a ve 8 senedir yanımızda olan tüm destekçilere teşekkür ediyorum.”

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.