MediaCat

Migros çift haneli büyümeyi artırıyor

Migros Ticaret A.Ş. 2012’de ‘Sadece Migros’ta kavramının desteğiyle çift haneli büyümeyi artıracağını, 2012 yılını 6.4 milyar TL ciroyla kapatmayı hedeflediğini açıkladı.

Migros çift haneli büyümeyi artırıyor

Migros Ticaret A.Ş. 2012’de ‘Sadece Migros’ta kavramının desteğiyle çift haneli büyümeyi artıracağını,2012 yılını 6.4 milyar TL ciroyla kapatmayı hedeflediğini açıkladı.

2011 yılında Migros Grubu sektör ortalamasının üzerinde performansla yüzde 11’lik büyüme sağlayarak, 720 mağazası ile Türkiye’de bulunan 19 milyon hanenin 12 milyonuna erişmiş durumda. Migros Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Özgür Tort, araştırma verilerine göre tüketicinin Migros Grubu’nu farklılaşan bir yere konumlandırması ve söyleme dönüştürmesi ile oluşan ‘Sadece Migros’ta" kavramının, Türk perakende sektörüne Migros’un kazandırdığı yenilikler ve farklı alışveriş deneyimiyle örtüştüğünü vurguladı.

Yeniliklerin 2012 başından itibaren hızla hayata geçtiğini ve süreceğini açıklayan Tort, özgün markalarda bir adım ileri giderek 3 farklı seri yarattıklarını, perakendecinin özgün markalara rahatça kendi markasını vermesinin cesaret isteyen bir adım olduğunu belirtti.

Türkiye’de ilk kez tedarikçi ile birlikte çalışarak,yaşam izlerinden yola çıkan temalı üretim kavramının, 2011’de ‘Nostalji’ kampanyası ile başlatıldığını söyleyen Özgür Tort, 2012’ye ise yine iddialı bir tema olan‘AnadoluM’ ile giriş yaptıklarını açıkladı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.