MediaCat

Microsoft’ta üst düzey ayrılık

Şirketin baş marka sorumlusu Kathleen Hall görevinden ayrılıyor.

16 yıldır çalıştığı Microsoft’ta 2016’dan bu yana baş marka sorumlusu (chief brand officer) olarak görev alan Kathleen Hall ayrılık kararı aldı. Kararını LinkedIn paylaşımıyla duyuran Hall, “Harika bir yolculuktu ve geçirdiğim zaman, ekibim ve birlikte başardığımız her şey için çok müteşekkirim” dedi.

Kathleen Hall, 2008 yılında Windows’ta ürün pazarlama ve küresel kampanyalar genel müdürü olarak işe başlamış, küresel reklam & medyadan sorumlu başkan yardımcılığı yürütmesinin ardından yedi yıl önce CBO koltuğunu devralmıştı.

Hall’un ayrılığına ek olarak Microsoft, daha güçlü bir uyum yaratmak adına küresel kreatif, reklam ve markalaşma ile tüketici pazarlaması operasyonlarını birleştireceği bilgisini paylaştı. Araştırma ve içgörü ekibini iş planlama ve gelir sağlama birimiyle de birleştiren teknoloji devi, etkinlik, stüdyo ve toplulukları yeniden düzenledi. Microsoft’tan önce Google Workspace’in küresel pazarlama faaliyetlerine liderlik eden Bryson Gordon, Microsoft’un küresel medya, stratejik ortaklıklar ve ajans yönetiminden sorumlu başkan yardımcılığına atandı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.