Microsoft Türkiye’de yeni atamalar

Microsoft Türkiye'de içeriden ve dışarıdan yeni atamalar yapıldı. Murat Yağcı Platform Stratejileri Yöneticisi olarak görev alırken, Behice Funda Kurumsal İletişim Müdürü olarak Microsoft Türkiye ekibine katıldı.

18.10.2011 - 00:00 | MediaCat

Microsoft Türkiye’de içeriden ve dışarıdan yeni atamalar yapıldı. Murat Yağcı Platform Stratejileri Yöneticisi olarak görev alırken, Behice Funda Kurumsal İletişim Müdürü olarak Microsoft Türkiye ekibine katıldı.

2009 yılının Aralık ayından bu yana Microsoft Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yapan Murat Yağcı, Platform Stratejileri Yöneticiliğine atandı. Microsoft Türkiye ailesine 2002 yılının Ağustos ayında Pazarlama İletişimi Uzmanı olarak katılan Murat Yağcı, 2004 yılında Microsoft Türkiye Pazarlama İletişimi Müdürü oldu. 2009 yılının Aralık ayında Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevine getirilen Murat Yağcı, Microsoft Türkiye’nin dijital PR ve sosyal medya alanındaki varlıklarının hayata geçirilmesi ve Microsoft Türkiye Blogu’nun kurulması sürecini yönetti. Murat Yağcı yeni atandığı Platform Stratejileri Yöneticiliği görevinde Microsoft platformu ile diğer platformlar arasındaki iş birliğinin geliştirilmesi için çalışmalar yürütecek.

İletişim sektöründe 15 yılı aşkın deneyime sahip olan Behice Funda, iş hayatına Milliyet Dergi Grubu’nda başladı. 9 yıllık gazetecilik ve yayıncılık deneyiminin ardından 6 yıl boyunca iletişim danışmanlığı alanında çalışmalarını sürdüren Behice Funda, teknoloji, gıda, otomotiv, danışmanlık ve İK sekörlerinde faaliyet gösteren Türkiye’nin önde gelen uluslararası markalarına iletişim stratejileri geliştirilmesi ve uygulaması alanında danışmanlık yaptı. Behice Funda, Kurumsal İletişim Müdürü olarak Microsoft Türkiye ailesine katılmadan önce Bayraktar Grubu’nun Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yapıyordu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.