Microsoft’tan Casper’a 6. Kez “Yılın Yerli PC Satıcısı” Ödülü

“Türkiye’nin Prestiji” Casper, Temmuz 2006 – Haziran 2007 dönemindeki başarılı çalışmaları ve üstün performansı nedeniyle Microsoft tarafından 6. kez “Yılın Yerli PC Satıcısı” ödülüne layık görüldü.

20.08.2007 - 16:05 | MediaCat

“Türkiye’nin Prestiji” Casper, Temmuz 2006 – Haziran 2007 dönemindeki başarılı çalışmaları ve üstün performansı nedeniyle Microsoft tarafından 6. kez “Yılın Yerli PC Satıcısı” ödülüne layık görüldü. Casper, 6 yıldır üst üste Microsoft tarafından bu ödüle layık görülüyor.

“Türkiye’nin Prestiji” Casper, dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden Microsoft tarafından bu yıl 6. kez “Yılın Yerli PC Satıcısı” seçildi. Microsoft Türkiye’nin iş ortaklarıyla birlikte bir önceki yıl içindeki verimli işbirliklerini ve ortak başarıları kutlamak amacıyla düzenlediği geleneksel “Microsoft Türkiye İş Ortakları Ödül Töreni’nde Casper, 8 yerli PC üreticisi arasından sıyrılarak “Yılın Yerli PC Satıcısı” ödülüne hak kazandı. Temmuz 2006 – Haziran 2007 tarihleri arasında yerli PC üreticileri içinde en yüksek lisans cirosu ile ödüle hak kazanan Casper, bir kez daha Microsoft tarafından “Yılın Yerli PC Satıcısı” ünvanına layık görülmüş oldu.

Casper Pazarlama Direktörü Feray Karaman, verilen ödülü Casper adına Microsoft Türkiye Genel Müdürü Çağlayan Arkan’ın elinden alırken, Casper’ın Microsoft tarafından yıllardır üst üste bu ödüle layık görülmesinden büyük gurur duyduklarını söyledi. Türkiye’nin dört bir yanında kullanıcılara en yeni teknolojileri en uygun koşullarla sunmak için çalışan Casper’ın, en modern teknolojilerle donatılmış yeni üretim tesisiyle birlikte kalite ve hizmet çıtasını da çok daha yukarılara taşıdığını vurgulayan Karaman, önümüzdeki yıllarda uluslararası başarılarla da anılmak için çalışmalarının devam ettiğini kaydetti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.