MediaCat

Michael Leander Türkiye’ye geliyor

Doğrudan ve dijital pazarlama uzmanı Michael Leander, 5 Nisan 2012 Perşembe günü İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde konferans verecek.

Michael Leander Türkiye’ye geliyor

Doğrudan ve dijital pazarlama uzmanı Michael Leander, Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği (DPİD) tarafından düzenlenecek “Sosyal Medya ve E-posta Pazarlama Zirvesi” kapsamında 5 Nisan 2012 Perşembe günü İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde konferans verecek.

Yaklaşık 35 ülkenin ardından ilk kez Türkiye’de de bir konferans verecek olan Leander, dijital pazarlama, veri tabanı, etkin pazarlama, sosyal medya, içerik ve özel gönderimler gibi birçok konuyu örnekleriyle ele alacak ve tecrübelerini katılımcılara aktaracak. Konferansa, pazarlamanın en yeni trendlerini keşfetmek ve hedef kitlesine dijital alanda “farklı” deneyimler sunmak isteyen profesyonellerin, akademisyenlerin ve bu alanda hizmet veren ajans çalışanlarının yoğun ilgi göstermesi bekleniyor. Tüm gün sürecek olan konferansın ardından katılımcılar sertifika almaya hak kazanacak.

E-posta pazarlaması ve sosyal medya konusunda uzman ve dünyanın pek çok ülkesinde benzer konularda eğitim veren Michael Leander, 20 yıldır doğrudan pazarlama, 1995’den bu yana e-posta pazarlaması alanında çalışıyor ve uluslararası firmalara danışmanlık hizmeti veriyor.

DPİD üyesi olan şirketler ve çalışanlarının indirimli olarak katılabileceği Sosyal Medya ve E-posta Pazarlama Zirvesi hakkında ayrıntılı bilgiye www.dpid.org.tr adresinden ulaşılabiliyor.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.