MediaCat

MHP, Kurtlar Vadisi’nde reklam yayınlatacak

Kurtlar Vadisi dizisi, bu akşam yeni bölümleriyle ekrana geliyor. Terör konusunu işleyecek olması sebebiyle henüz yayına başlamadan hakkında RTÜK’e çok sayıda şikayet dilekçesi verilen dizi, reklamlarıyla da konuşulacağa benziyor. Dizinin reklam ajansının MHP partisine

MHP, Kurtlar Vadisi’nde reklam yayınlatacak

Kurtlar Vadisi dizisi, bu akşam yeni bölümleriyle ekrana geliyor. Terör konusunu işleyecek olması sebebiyle henüz yayına başlamadan hakkında RTÜK’e çok sayıda şikayet dilekçesi verilen dizi, reklamlarıyla da konuşulacağa benziyor.

Dizinin reklam ajansının MHP partisine sunmuş olduğu reklam teklifi, parti tarafından olumlu karşılandı. MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Şandır, dizinin genç kuşaktan izleyici oranının yüksek olduğunu ve diziye reklam vermeyi düşündüklerini ifade etti. Şandır, partinin genel seçimleri de kapsayacak reklam çalışması için İstanbul’dan bir ajansla anlaştığını belirtti.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.