Messi yüzyılın en ilginç futbol maçında

Pepsi’nin son global kampanyasında yine dünyanın en ünlü futbolcuları bir araya geldi...

09.04.2010 - 00:00 | MediaCat

Pepsi’nin son global kampanyasında yine dünyanın en ünlü futbolcuları bir araya geldi. Pepsi’nin Afrika temalı reklam filmi en son 4 golle Arsenal’i deviren futbol sihirbazı Lionel Messi ile Thierry Henry, Frank Lampard, Ricardo Kaká, Fernando Torres, Didier Drogba, Michael Ballack ve Andrei Arshavin gibi dünyanın en iyi 8 futbolcusu rol aldı.

9 Nisan 2010 Cuma günü tüm AFM’lerde gösterime girecek olan reklamda, Pepsi yıldızlarının başına inanılmaz bir olay geliyor ve Afrikalı çocuklarla oynadıkları maçta beklenmedik bir sonuçla karşılaşıyorlar.

Dünyanı Yenile (Refresh Your World) kampanyasının parçası olarak çekilen reklam filminin müziklerini 6 kez Grammy adayı olan Hip Hop şarkıcısı Akon üstlendi.

Futbol sihirbazlarını daha önce hiç böyle görmedik
Pepsi’nin sürdürdüğü kampanyanın en önemli ayaklarından biri de Afrika’da mücadele öncesi şans getirdiğine inanıldığı için oyuncuların ve destekçilerin vücutlarını boyaması.Tüm dünyada faaliyet gösteren ve yerelleşmeye önem veren Pepsi de, Afrika’da Afrika gelenek ve göreneklerine saygı gösteriyor.

Reklam filminde yer alan tüm futbolcular uğur getirmesi, kendilerini güçlü hissettirmesi için çekim aralarında vücutlarını boyatınca, ortaya dünya futbol yıldızlarının ilginç görüntüleri çıktı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.