Mercedes-Benz Otomotiv’de üst düzey atama

Mercedes-Benz Otomotiv Pazarlama Müdürü Emre Kurt'un sorumluluk alanı genişledi.

15.02.2022 - 15:07 | MediaCat

Mercedes-Benz Otomotiv'de üst düzey atama

Aralık 2018’den bu yana Mercedes-Benz Otomotiv Pazarlama Müdürü olarak görev alan Emre Kurt, mevcut görevine ek olarak kurumsal iletişim müdürlüğüne atandı. Mercedes-Benz Otomotiv Pazarlama ve Kurumsal İletişim Grup Müdürü Emre Kurt, şirketin otomobil pazarlama faaliyetlerinin yanı sıra otomobil, hafif ticari araçlar ve küresel IT çözümleri merkezi gibi alanlardaki iletişim faaliyetlerinden de sorumlu olacak.

İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Emre Kurt, Mercedes-Benz Türk’e 2006 yılında stajyer geliştirme programı (PEP) dahilinde katıldı. Bir yıl sonrasında müşteri ilişkileri yönetimi bölümüne geçen Kurt; çağrı merkezi yönetimi, kampanya yönetimi ve veri bilimi gibi farklı alanlarda çalıştığı sırada Galatasaray Üniversitesi’nde işletme alanında yüksek lisans eğitimini tamamladı, 2012 yılında ise müşteri ilişkileri yönetim birim müdürlüğüne atandı. 2017 yılında müşteri deneyimi ve dijitalleşme birim müdürlüğüne atanan Kurt, 2018 yılında Mercedes-Benz Otomotiv Pazarlama Müdürlüğüne getirilmişti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.