MediaCat

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul başladı

Bu yıl dijital platformlardan gerçekleşen etkinlik 16 Ekim’e kadar devam edecek.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul başladı

Mercedez-Benz Fashion Week Istanbul’un (MBFWI) 15’inci sezonu Türkiye Tanıtım Grubu (TTG) desteğiyle dijital platformlarda yayınlanmaya başladı. 12 Ekim itibarıyla başlayan etkinlikte 30 defilenin yanı sıra Ece Sükan, Rachel Araz Kiresepi, Ceylan Atınç, Aslı Barış ve Asena Sarıbatur’un üstlendikleri canlı yayınlar ve Olivia Palermo, Leonie Hanne, Veronica Ferraro, Tamara Kalinic ve Amy Julliette Lefévre gibi katılımcıların yer aldıkları sohbetler gerçekleşecek.

Canlı yayınlarında Nil Karaibrahimgil, Begüm Kütük, Leyla Alaton, Derin Mermerci ve Bora Aksu gibi isimleri ağırlayacak Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’da koleksiyonların lookbook’larını fotoğraflayan moda fotoğrafçıları Emre Doğru, Emre Güven ve Erdi Doğan; MBFWI’nin 15’nci sezon belgeseline imza atan Murathan Özbek ve MBFWI Tanıtım Filmi’nin yönetmenliğini üstlenen Koray Birand da Behind The Scenes adlı konuşma serisinin konukları arasında yer alacaklar.

Bu sezon Vogue Runway ve Business of Fashion ile işbirliklerine imza atılan etkinliğin satınalma ayağında ise JOOR ile özel bir ortaklık gerçekleştirildi. 16 Ekim’e kadar sürecek etkinlik hakkında detaylı bilgiye mbfwistanbul.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.