MediaCat

Meltem Cumbul, Kotex’le ekranlara döndü

Meltem Cumbul, Kotex’in yeni ürününün reklam kampanyası için kamera karşısına geçti.

Meltem Cumbul, Kotex’le ekranlara döndü

Meltem Cumbul, Kotex’in yeni ürününün reklam kampanyası için kamera karşısına geçti. Yeni reklam filmi ile kadınlara değişmekten korkmamalarını söyleyen Kotex, özel günlerinde onların yanında oluyor.

Kotex’in marka yüzü Meltem Cumbul; “Kotex, yumuşaklık ve korumayı bir arada sunan bir marka… Çektiğimiz reklâm filmlerinde;  pilot olmaya cesaret eden, pantolon giyerek pantolonu sadece erkek kıyafeti olmaktan kurtaran ve oyuncu olarak sinemada başarılara imza atan kadınları canlandırdım.  Tüm bu filmlerin ana temasının da “kadınların cesaretli olup hiçbir şeyi denemekten korkmamaları” olması da beni heyecanlandırdı. Türkiye’de kişisel bakım alanında aşılacak önemli mesafeler var ve Kotex ile birlikte bu değişime tanıklık etmek mutluluk verici. Kotex, gerek samimiyet ve doğallık üzerine kurulu marka duruşu, gerekse tüketiciye verdiği güven ve kalite açısından bir arada olmak isteyeceğim bir marka oldu. Reklam filmi çekimlerimiz çok keyifli bir atmosferde gerçekleşti.  Dünyanın ilk kadın pedi markası olan Kotex’in marka yüzü olmaktan da mutluluk duydum. Ortaya çıkan işten de çok mutluyum.” dedi. 

Kadın olmayı sevenlerin markası Kotex, yeni ürünü için Meltem Cumbul ile gerçekleştirdiği yeni  reklam filmiyle “Daha iyisi için değişmekten korkmayın” mesajını veriyor.

Sanat dünyasının sevilen ismi Meltem Cumbul ile gerçekleştirilen reklam kampanyası Young&Rubicam reklam ajansı tarafından çekildi ve yönetmenliğini Onur Erdem üstlendi.
 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.