Medyanın referans noktası yenilendi…

Medyayı takip yoluyla dünyanın hızını yakalamak isteyenlerin kaynağı olan...

25.02.2008 - 10:50 | MediaCat

Medyayı takip yoluyla dünyanın hızını yakalamak isteyenlerin kaynağı olan Medya Takip Merkezi (MTM), www.medyatakip.com adresinde abonelerini ve ziyaretçilerini zamanla yarıştan kurtarıyor. Yenilenen internet sitesi aracılığıyla ilgililerine sunulan medya araştırmaları, istatistikler, iletişim haberleri, gündem konuları ve son dakika haberleri, artık tek “tık”la elinizin altında…

Seçilmiş, ölçülmüş ve analiz edilmiş bilgilerin bağımsız kaynağı MTM, yenilediği internet sitesiyle medya kaynaklı bilgilere ulaşmayı kolaylaştırıyor. Medya gündemine damgasını vuran konulardan, medyayı daha iyi anlamaya ve yorumlamaya dönük medya araştırmalarına, haber ve reklam istatistiklerinden, tiraj ve reyting raporlarına kadar tüm verilerin ziyaretçilere sunulduğu site, sektörü ve gelişmeleri takip edebilmek adına başvurulacak adres niteliği taşıyor.

Medya araştırmalarının önemli başvuru kaynağı…

Medyanın gündeminde neler olduğunu öğrenmek ve en önemli medya yansımalarını okumak için, “Medya Araştırmaları” linkini tıklamak yeterli. Her ay hazırlanan medya gündem raporlarının yanı sıra, en çok reklam alan yerli dizilere, gündeme dair doğru ve tarafsız istatistiklere ve değerlendirmelere kolaylıkla ulaşılabiliyor. Böylelikle www.medyatakip.com, medya mensuplarının, iletişim sektörü çalışanlarının, öğrencilerin ve akademisyenlerin medya ile ilgili araştırmalarına referans oluyor.

Değerli verilere ulaşmak artık çok kolay…

Tüm sektörler için önemli bir kaynak olan istatistiksel bilgiler bölümünde, uzun süren araştırmalar neticesinde elde edilen veriler, ziyaretçilerin bilgisine sunuluyor. Televizyon, ulusal gazete ve dergilerin reklam ölçüm verileri, çeşitli konularla ilgili haber istatistikleri, gazete satış raporları ve reyting raporları bilgilerine bu bölümden ulaşabilmek mümkün.

Dünya ve Türkiye’deki son dakika gelişmelerin ve iletişim dünyasına dair çarpıcı haberlerin yer aldığı www.medyatakip.com adresi, medya dünyasıyla ilgili anketleriyle de gündemin ve medyanın nabzını tutuyor.

Özel servislerle zamanın hızına ayak uydurun…

Üyelere özel Medya Bilgi Servisi (MBS) ve Gündem Raporu hizmetleri de MTM’nin yenilenen sitesinde yerini alıyor. MBS ile medyanın en önemli gelişmelerine (görev değişiklikleri, yeni açılan gazete/dergi/TV ve radyo kanalları ve programları, rutin gazete/dergi ekleri, kapanan ve yayını dondurulan medya mecraları, reklamlarla ilgili veriler, tiraj bilgileri) internet sitesinde de ulaşabilmek mümkün. Gündem raporu ile basında yer alan günün önemli gelişmelerini özetleyerek bir rapora dönüştüren MTM, bu raporu abonelerine artık kurumsal sitesinden de sunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.