Medyaloji yayın hayatına başladı

İletişimin her yönüyle ele alındığı, bir yandan güncel gelişmelerden haberdar eden, diğer yandan çeşitli analiz...

14.08.2009 - 11:25 | MediaCat

Medya ve iletişim dünyasına, internet üzerinden yepyeni bir pencere açılıyor. Sıcak gelişmelerin yanı sıra, kapsamlı araştırma ve analizlerin yer alacağı Medyaloji’de, iletişim sektörü tüm yönleriyle mercek altına alınıyor.

İletişimin her yönüyle ele alındığı, bir yandan güncel gelişmelerden haberdar eden, diğer yandan çeşitli analiz ve araştırmalarla sektörün nabzını tutan www.medyaloji.net yayına girdi.

5 dakikada güne hazır bir başlangıç…

Medyaloji ziyaretçisi, “Gündem Özeti” ve “Manşetler” ile gündemin nabzını tutacak, böylece güne hazır bir başlangıç yapacak. Türk ve dünya medyasında, en çok konuşulan konuların kısa özetleri ve güne damgasını vuran haberlerin yer aldığı rapor, gündemden haberdar olmayı sağlayacak. Bunlara ayrılacak süre ise 5 dakikayı geçmeyecek.

Medya ve iletişim alanlarında yurtta ve dünyada neler oluyor?

Medyaloji, medya, halkla ilişkiler, reklam, sponsorluk, kurumsal sosyal sorumluluk, medya planlama, yayıncılık, kısacası iletişimin tüm alanlarında, Türkiye ve dünyadaki en sıcak gelişmelerden, anında haberdar edecek. İletişimciler, medyaloji.net ile bilgi kirliliğinde boğulmadan, tam da ihtiyacı olan haber ve bilgilere, tek bir adresten ve hızlıca ulaşabilecek.

Yeni reklam kampanyaları, medya dünyasındaki gelişmeler, firmaların iletişim stratejileri, reklam dünyasındaki yeni trendler, kurumsal sosyal sorumluluk projeleri, çeşitli sektörlerle ilgili PR ve reklam analizleri, sektöre dair çeşitli yazı ve makaleler; medyaloji.net adresinde yer alacak başlıklardan bazıları. Sadece Türkiye’den değil yabancı kaynaklardan derlenen bilgilere de yer verecek olan medyaloji.net, mercek altına aldığı konuları akademik bir yaklaşımla inceleyecek.

Medya ve iletişim sektörü çalışanları başta olmak üzere, iletişim ile ilgili herkese seslenecek olan yayına, www.medyaloji.net adresinden ulaşılabilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.