Medyaevi müşteri portföyünü genişletti

Medyaevi İletişim, 60 yılı aşkın bir süre içinde dünyanın 40 ülkesinde iş yapan bir perakende mağazası haline gelen IKEA’yı müşteri portföyüne ekledi.

19.10.2011 - 00:00 | MediaCat

Medyaevi İletişim, 60 yılı aşkın bir süre içinde dünyanın 40 ülkesinde iş yapan bir perakende mağazası haline gelen IKEA’yı müşteri portföyüne ekledi.

Gayrimenkul geliştirme ve inşaat, perakende, servis ve turizm ile gayrimenkul yatırım ve portföy yönetimi alanlarında faaliyet gösteren Maya Grubu, yine Maya Grubu tarafından projelendirilerek hayata geçirilen Anatolium Ankara Alışveriş Parkı da Medyaevi’nin yeni müşterileri arasına katıldı.

ICCO (International Communication Consultancy Organisation) ve bu organizasyonun Türkiye Temsilcisi İDA’nın üyesi olan Medyaevi iletişim; IKEA, Maya Grubu ve Anatolium Ankara Alışveriş Parkı’na kurumsal iletişim, pazarlama iletişimi, kurum içi iletişim, ürün iletişimi, medya ilişkileri, konu yönetimi ve kriz iletişimi yönetimi alanlarında hizmet verecek.

Medyaevi İletişim’in hizmet sunduğu diğer kuruluşlar arasında Akfen Holding, Arby’s, Ariel, Atasay, Braun, Burger King, Digicom, EMAAR Turkey, ETİ, Fairy, Flo, Head&Shoulders, İş Yatırım, Kariyer.net, Max Factor, Michelin, Olay, P&G, Pantene, Popeyes, sanofi-aventis, Sbarro, TAB Gıda, Tekfen Holding, Teknosa, The Marmara Hotels and Residences, TNT, Volvo Car Türkiye ve Yudum Gıda bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.