Medya Takip Merkezi logosunu yeniledi

Medya takibi ve ölçümlemesi alanında servis veren Medya Takip Merkezi (MTM), 2008 yılına yeni

14.01.2008 - 10:55 | MediaCat

Medya takibi ve ölçümlemesi alanında servis veren Medya Takip Merkezi (MTM), 2008 yılına yeni logosu ve kurumsal yapısıyla giriyor. “Medya Elinizin Altında” sloganıyla hareket eden MTM, oluşturduğu yeni kurumsal kimliği ile hızın ve zamanın ilerisini sunuyor…

“Zamanla yarışmayın. Çünkü MTM ile zaten zamanın bir adım ilerisindesiniz.” diyerek yeni vizyonunu dile getiren Medya Takip Merkezi, medya takibinde hızın ve teknolojinin önemini, yenilenen kurumsal yapısının temeline taşıdı. Bu düşünceyle oluşturulan logo, gelişmeyi, yaygınlığı, sektörel yetkinliği ve uluslararası standartları ifade ediyor.

Medyaya dair bilgilerin deposu olmanın önemini de göz önünde bulunduran kuruluşun, yenilenen kurumsal yapısını dayandırdığı diğer bir kavramsa “seçilmiş, ayrıştırılmış, analiz edilmiş bilgilerin kaynağı” olmak. Çünkü globalleşen dünyanın hızına ayak uydururken, bilgi toplumu olmanın yaşattığı zorluklar için bağımsız bir dilin, bilgileri yorumlayıp aktarması kritik bir önem taşıyor.

Medyada yer alan tüm verileri biriktiren ve adeta bir “medya kütüphanesi” gibi çalışan MTM, takip sonucunda elde ettiği bilgileri profesyonel analiz ekibi ile seçerek, bağımsız bir bakışla ele alıp yorumluyor, analizini yapıyor ve rehber niteliğindeki bu raporları ilgilisiyle paylaşıyor. Medya Arama Motoru da bu doğrultuda önemli bir başvuru kaynağı olarak MTM’nin hizmetleri arasında yerini alıyor.

Medya Takip Merkezi yeni kurumsal yapısı ile geleceğin teknolojik hızını günümüze taşıyarak medya takibi ve ölçümleme alanında hem müşterilerini zamanın ilerisine taşıyor hem de her an erişilebilir bir bilgi kaynağı oluyor. MTM, profesyonel ekibi ve uluslararası standartlara uygun gelişmiş teknolojisi ile gazete, dergi, haber ajansı, TV kanalı, haber sitesi ve radyo kanallarındaki her türlü haber, reklam, sponsorluk bilgilerini hızlı bir şekilde kayda geçiyor raporluyor, ölçümlüyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.