MediaCat

Medicana, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin ana sponsoru oldu

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) ile Medicana arasında imzalanan sponsorluk anlaşması üç yıl boyunca geçerli olacak.

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) ile yeni bir işbirliğine imza atan Medicana, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin ana sponsoru oldu. Üç yıllık sponsorluk anlaşması; Türkiye Basketbol Federasyon Başkanı Hidayet Türkoğlu, Medicana Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Reha Özkaya, TBF ve Medicana Sağlık Grubu Yönetim Kurulu üyeleri ile basın mensuplarının katılımıyla Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleşen törende imzalandı.

Hidayet Türkoğlu, gerçekleştirilen işbirliğinden duyduğu memnuniyeti, “Özel sağlık sektörünün öncü markaları arasında yer alan Medicana Sağlık Grubu, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin ana sponsoru oldu. Türkiye ve dünyanın çeşitli coğrafyalarına üst düzey sağlık hizmeti sunan bir kurumla işbirliği yaptığımız için heyecan duyuyoruz. Medicana Sağlık Grubu, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin ana sponsorları arasına katılarak gücümüze güç katacak. Spor alanında uzun yıllardır çalışmalarını sürdüren Medicana Sağlık Grubu’nun Türkiye Basketbol Federasyonu ile bir araya gelmesi bizim için çok kıymetli. Bu değerli işbirliğinin basketbolumuz için hayırlı olmasını diliyor, başta Medicana Sağlık Grubu CEO’su Reha Özkaya olmak üzere anlaşmada emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

İmza töreninde konuşma yapan Medicana Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Reha Özkaya ise işbirliğini, “Medicana olarak, sponsorluklar vesilesiyle spora sunduğu katkılarla öne çıkan bir grubuz. Biliyorsunuz ki; Galatasaray, Sivasspor, Konyaspor ve Fenerbahçe sponsorluklarımızın yanı sıra branş fark etmeksizin çok sayıda spor kulübünü ve sporcuyu destekliyoruz. Ayrıca hastanelerimizin bulunduğu illerde birçok basketbol kulübünün sağlık sponsoruyuz Sadece ulusal değil uluslararası sponsorluklara da destek veriyoruz. Türk sporunun gelişimine katkı sağlamaktan ve ilerleyişine tanıklık etmekten gurur duyuyoruz. Desteklerimizin en önemli adımlarından birini de Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin ana sponsorluğunu üstlenerek atıyoruz. Üç yıl süreyle ligin ana sponsoru olarak basketbola katkı sunacağız, Medicana imzasını parkeye taşıyacağız. Bu önemli işbirliğiyle basketbolda yeni bir dönemin başlayacağına inanıyor ve spor camiasına hayırlı olmasını diliyorum” sözleriyle değerlendirdi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.