MediaCat’ten ajanslara adanan bir ek: Creative Zone

MediaCat’in Nisan ayında okurlarına sunacağı ajans ekinde yerinizi ayırdınız mı?

26.02.2021 - 09:47 | MediaCat

MediaCat’ten ajanslara adanan bir ek: Creative Zone

MediaCat olarak marka, pazarlama ve iletişim alanlarında aktüel içerik arayanların başvurduğu kaynak olma misyonuyla yıl içinde farklı alanlara odaklandığımız ek yayınlarımızı okurlarımızla buluşturuyoruz. Nisan ayı için ise yaratıcı endüstrinin erbaplarına adadığımız Creative Zone adlı ekin hazırlığı içindeyiz.

2020 kolay bir yıl olmadı ve hâlâ daha etkisini devam ettiriyor. Sektör duayenleri marka ve pazarlama iletişimi adına yepyeni bir dönemin başladığı konusunda hemfikir. Giderek daha da dijitalleşen tüketiciyi takiben markaların stratejilerini güncelleme ihtiyacı, belirsizlik ortamında anlamlı data ve içgörü edinme endişesi, daha iyi marka ve müşteri deneyimi yaratma isteği, kriz dönemlerinde tansiyonu dengeleyen iletişim destekleri, daha farklı tüketici temas noktalarına yönelik artan yaratıcı iş beklentisi… Tüm bunların merkezindeyse markaların başdanışmanları ajanslar duruyor.

Bir yanda markalara daha iyi hizmet sunmanın telaşı diğer yanda iç yapıyı değişen ekosisteme uyarlama girişimleri… Creative Zone ekiyle sözü ajanslara bırakıyor; sorunlara karşı ürettikleri çözümlerini, ajans kültürlerini ve bu karmaşık ekosistemde nasıl ayrışmayı başardıklarını anlatacakları bir mecra sunuyoruz.

Reklam, medya ve dijital ajanslardan influencer ve event marketing ajanslarına, tasarım ve deneyim tasarımı ofislerinden doğrudan pazarlama şirketlerine, halkla ilişkiler ve iletişim danışmanlığı şirketlerinden sağlık iletişimi ajansları ve prodüksiyon ajanslarına kadar ajans dünyasında yaşanan tüm gelişmeleri sayfalarımıza taşıyacağımız bu prestijli ekte yer almak için MediaCat Reklam Departmanı (reklam@kapital.com.tr) ile iletişime geçebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.