MediaCat Yılbaşı Çekilişi’ne davetlisiniz

Bu yılbaşında "tanısanız seveceklerinize" de bir hediye alın.

11.12.2015 - 18:03 | Arzu Nilay Kocasu

MediaCat Yılbaşı Çekilişi'ne davetlisiniz

Sevdiklerinizi yıllar boyu en güzel hediyelerle ihya ettiniz. Artık “tanısaydınız seveceğiniz” insanları mutlu etme zamanı geldi.

Hediye almak için en güzel vesilelerden biri olan yeni yılda yalnızca birbirini seven tanıdıkların değil, kim bilir, belki de tanışsalar birbirlerini sevecek yabancıların da hediye vesilesiyle bir araya gelmesi amacıyla MediaCat, özel bir çekiliş düzenliyor.

Çekilişe katılan okurların birbirleriyle eşleştirilmesi ve yeni yıla birbirlerine alacakları sürpriz hediyelerle girmesini amaçlayan MediaCat Yılbaşı Çekilişi için tek gereken, Facebook profiliyle giriş yaptığınız sisteme, telefon numarası ve posta adresi bilgilerinizi yazmak.

21-25 Aralık tarihinde gerçekleşecek eşleştirmelerin ardından her bir katılımcının hediye eşinin belirleneceği MediaCat Yılbaşı Çekilişi’yle ilgili detaylı bilgiye ve katılım koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.