MediaCat sayfaları bu ay da dopdolu!

Türkiye’nin yeni rol modelleri 15-35 yaş arası Türk gençliği, hangi ünlüleri beğeniyor, hangi ünlülerin davranışlarını örnek alıyor. Bugünün ama özellikle geleceğin tüketicilerini anlamak ve yakalamak için kritik önemdeki bu sorunun yanıtını bulmak için Ipsos KMG ile brilikte kapsamlı bir araştırma gerçekleştirdik. Dosya: Pandemik iletişim felaketi Türkiye domuz gribi salgını konusunda çok kötü bir iletişim performansı […]

01.12.2009 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’nin yeni rol modelleri
15-35 yaş arası Türk gençliği, hangi ünlüleri beğeniyor, hangi ünlülerin davranışlarını örnek alıyor. Bugünün ama özellikle geleceğin tüketicilerini anlamak ve yakalamak için kritik önemdeki bu sorunun yanıtını bulmak için Ipsos KMG ile brilikte kapsamlı bir araştırma gerçekleştirdik.

Dosya: Pandemik iletişim felaketi
Türkiye domuz gribi salgını konusunda çok kötü bir iletişim performansı sergiledi. Sağlık Bakanı ‘Herkes aşı olsun!’ dedi, Başbakan itiraz etti: Ben aşı olmayı düşünmüyorum. İletişim uzmanları bu iletişim felaketini değerlendirdi.

Mirgün Cabas ve Ruşen Çakır ile söyleşi

Geçtiğimiz ay, Muhsin Yazıcıoğlu’nun helikopterinin düşmesi konusunda Taraf gazetesi ve Ahmet Altan’la polemik yaşayan ve sonunda haklı çıkan Mirgün Cabas ve Ruşen Çakır’la tartışmanın detaylarını konuştuk.

Yılın en başarılı 10 dijital başarı hikayesi
Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Digital Age Konferansında 10 dijital ajans reklamverenleriyle birlikte, 2009’un en çok ses getiren 10 dijital başarı hikayesini anlattı, konferans sonunda yılın en iyi dijital kampanyasını katılımcı oyları belirledi.

Her kelime bir mikropazar
Arama temelli pazarlama dijital pazarlama yatırımları içinde en büyük payı alıyor. Bu alana yeni oyuncuların da girmesiyle rekabet hızlanıyor.

Yazı ve yorumlarıyla John Grant, Nüzhet Algüneş, Michael Newman, Pelin Özkan ve Aşkın Baysal…
Hepsi ve daha fazlası MediaCat sayfalarında…

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.