MediaCat

MediaCat Mart sayısı yine dopdolu!

Medya bizi nasıl değiştiriyor? Pazarlama iletişimi profesyonellerinin aslında  tek bir amacı var: İnsanları anlamak! İnsanların ihtiyaçlarını, zamanlarını nasıl ve nerede geçirdiklerini, hangi güdülerle hareket ettiklerini anlamak. Teknolojinin ve internetin gelişmesi hayatımızda ’24 Saat Kültürü’nün oluşmasını sağladı. İnternet geleneksel mecra tüketimini değiştirdi. Ancak değişen sadece mecra olmadı, mecrayı tüketenler de değişti. Tüm bu değişimleri TGI Türkiye,Continue reading “MediaCat Mart sayısı yine dopdolu!”

MediaCat Mart sayısı yine dopdolu!

Medya bizi nasıl değiştiriyor?
Pazarlama iletişimi profesyonellerinin aslında  tek bir amacı var: İnsanları anlamak! İnsanların ihtiyaçlarını, zamanlarını nasıl ve nerede geçirdiklerini, hangi güdülerle hareket ettiklerini anlamak. Teknolojinin ve internetin gelişmesi hayatımızda ’24 Saat Kültürü’nün oluşmasını sağladı. İnternet geleneksel mecra tüketimini değiştirdi. Ancak değişen sadece mecra olmadı, mecrayı tüketenler de değişti. Tüm bu değişimleri TGI Türkiye, TGI Net Türkiye ve Europa TGI Net verileri eşliğinde masaya yatırdık.

2011’in en çok konuşulan markaları
FikriMühim iş birliğiyle hazırladığımız ‘2011’in Buzz Yaratan Markaları’ araştırmasında, FikriMühim veritabanında yer alan kullanıcılara 23 farklı kategoriyle ilgili olarak ‘2011’de aşağıdaki kategoriler için en çok hangi marka hakkında sohbet ettiniz veya konuşulduğunu duydunuz?’ sorusunu sorduk ve çıkan sonuçlarla 2011’in buzz yaratan markalarını belirledik.

Yılın cingılları, ürünü ve yeşil projeleri
MediaCat geleneği bozmadı ve bu sene de okurlarının da dahil olduğu bir seçim süreci sonucunda yılın cingılı, ürünü ve yeşil projelerini seçti.

Turizm Zirvesi 2012
MediaCat’in düzenlediği 2012 Turizm Zirvesi 9 Şubat’ta Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Zirvede sektör, ayak sesleri duyulan global krizi fırsata nasıl çevireceğini konuştu. Avantaj arayışlarına odaklanılan etkinlikte turizm sektörünün ve sektörel ilişkili farklı alanların yetkin isimleri turizmin bugünü ve yarınını değerlendirdi.

Bağlanmanın sırrı inovasyonda
İnovasyon çalışmaları, çikolata ve bisküvi kategorisindeki ürünleri yeni ve melez aromalarla zenginleştirirken, diğer yandan farklı ürün ve ambalaj tasarımlarıyla tüketicilerin görsel zevkini de okşuyor. MediaCat’in Mart sayısında ülkenin önde gelen üreticilerinin fark yaratmak adına inovasyonu nasıl kullandığına yer verdik.

2 söyleşi
•    Uğur Dündar
•    Cüneyt Özdemir

Yazı ve yorumlarıyla Pelin Özkan, Nüzhet Algüneş, Necati Özkan ve Hulusi Derici…

MediaCat ile birlikte iki ek: PR Plus ve Marketing Research!
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.