MediaCat Marketing Forum’da iki ‘punk’

Türkiye'nin en büyük pazarlama iletişimi buluşmalarından biri olan MediaCat Marketing Forum, bu yıl da...

03.11.2008 - 10:24 | MediaCat

Türkiye’nin en büyük pazarlama iletişimi buluşmalarından biri olan MediaCat Marketing Forum, bu yıl da Türkiye’den ve dünyadan birçok önemli ismi bir araya getirmeye hazırlanıyor. 7 Kasım’da Çırağan Kempinski’de düzenlenecek ve pazarlama dünyasının trendlerini gündeme getirecek etkinlikte söz alacak isimlerden biri de Crispin Porter + Bogusky’nin efsanevi direktörü Mark Simmons. Simmons, Forum kapsamında RLM PR’ın CEO’su Richard Laermer ile punk marketing konusunda bir sunum gerçekleştirecek.

20 yıllık reklamcı Mark Simmons, kariyeri boyunca Londra’nın en büyük ajansları Abbott Mead Vickers ve Lowe Howard-Spink’da, Coca-Cola’da ve Financial Times tarafından reklamcılık devriminde öncü olarak tanımlanan Anti Corp’ta önemli pozisyonlarda çalıştı. Volvo ve The Economist gibi önemli müşterileri için yaptığı sayısız ödüllü reklam kampanyasının sahibi olan ve branding ve pazarlama konusunda dünyaca tanınmış bir otorite olarak kabul edilen Simmons, 2002 yılında gezegende son beş yılda en çok ödül almış reklam ajansı Crispin Porter + Bogusky’nin yönetici direktörü oldu.

Richard Laermer ise bugüne dek Fujifilm, Barnes & Noble, Time gibi pek önemli şirkete danışmanlık yapmış, alanında uzman bir isim. Medya ve pazarlama konularında dünya çapında verdiği seminerlerle adından sıkça söz ettiren Laermer, düzenli olarak radyo ve televizyon programlarına çıkıyor, pazarlama, iş dünyası ve medyada işlerin gerçekte nasıl döndüğünü anlatıyor.

İkilinin MediaCat Kitapları’ndan MediaCat Marketing Forum’la eş zamanlı olarak çıkacak bir de kitabı bulunuyor. Punk Marketing isimli kitap Advertising Age tarafından 2007 yılının en okunması gereken kitabı seçildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.