MediaCat

MediaCat kitaplarından yeni kitap: Pazarlamanın En’leri

Bir kitapta 40 kitabın özetini sunan Pazarlamanın En’leri, pazarlama alanında çalışanlar için yazılmış en iyi kitapların aslında neden bahsettiğine ışık tutuyor.

MediaCat kitaplarından yeni kitap: Pazarlamanın En’leri

Bir kitapta 40 kitabın özetini sunan Pazarlamanın En’leri, pazarlama alanında çalışanlar için yazılmış en iyi kitapların aslında neden bahsettiğine ışık tutuyor.

Her bölümün bir kitaba ayrıldığı çalışmada şüphesiz anlatılan hikayelerin alt metnine iniliyor ve okuyucuya derinlemesine bir anlama fırsatı sunuluyor.

İncelenen kitaplardaki özel olarak ele alınan başlıca başlıklar: markalaşma, pazarlama, müşteri davranışı, yaratıcı zekâ ve organizasyon becerileri.

Yazar Kevin Duncan, pazarlamanın “guru”ları olarak bilinen Seth Godin, Jack Trout, Chris Anderson, John Grant’in yanı sıra daha az tanınmış ama mesleğin incelikleri konusunda deneyimli yazarların kitaplarından bölümleri de aktarmayı ihmal etmiyor.

Pazarlama kitapları,insana odaklanan yegane mesleklerden biri haline gelmiş pazarlama profesyonellerinin her geçen gün yeni bir şey keşfettikleri bu sıcak iş alanındaki en büyük kılavuzları… Bu kitaplara “başka” bir okuma şansı yaratmak üzere yazılmış Pazarlamanın En’leri, her bir kitaba tek tek zaman ayır(a)mayanlar için geliyor.

Belki de bu kitapla birlikte nasıl iyi pazarlamacı olurum? Sorusunun yanıtını bulmak için karıştıracağınız yüzlerce kitabın içinde en iyi on tanesinin nelerden bahsettiğini okuyacak ve kısa zamanda aradığınız kilit cevapları yakalamış olacaksınız. Bu kitap, elbette pazarlamanın en iyi on kitabının külliyen yerine geçecek bir kitap değil. Pazarlamanın En’leri bu kitapların toplamasını oluşturmuyor; o, bu en iyi on kitabın alt metnine ışık tutuyor. Okuduğumuz şeylerin, ilk okumada ya da kavramada yakalayamadığımız derin anlamlarının neler olduğunu bulmamız için bize destek oluyor Pazarlamanın En’leri.

Yazar Kevin Duncan, hem iyi bir okuyucu hem de çok iyi bir kod çözücü olduğunu gösteriyor. Duncan zaten satış alanında ABD’nin en büyük şirketlerinde CEO gibi üst yönetici pozisyonlarında çalışan bir profesyonel. İş hayatının yanı sıra “pazarlama iletişimi” gibi son yıllarda değeri iyice ortaya çıkan kritik kavramlar çerçevesinde deneyimlerini ve akademik altyapısını seminerlerle takipçilerine aktaran Duncan’ın bu çalışması kendisinin de izinden gittiği pazarlama gurularının neler yazıp çizdikleriniş öğrenmek üzere hazırlanmış bir demo adeta…
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.