MediaCat Forum’da “gelecek” konuşuldu

“Brand New Marketing: Geleceği Beklemek ya da Yönetmek” temasıyla bu yıl ikincisi düzenlenen MediaCat Forum’da yerli ve yabancı uzman isimler geleceğe ilişkin tahmin ve vizyonlarını katılımcılarla paylaştı.

26.11.2004 - 00:00 | MediaCat

“Brand New Marketing: Geleceği Beklemek ya da Yönetmek” temasıyla bu yıl ikincisi düzenlenen MediaCat Forum’da yerli ve yabancı uzman isimler geleceğe ilişkin tahmin ve vizyonlarını katılımcılarla paylaştı. MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan’ın açılış konuşmasıyla start alan etkinliğin sunuculuğunu Sedef Kabaş yaptı.

24-25 Kasım’da gerçekleştirilen MediaCat Forum’un ilk günü “fütürizmin divası” diye anılan Esther Dyson, Dünya Fütüristler Birliği Türkiye Başkanı Alphan Manas, ikna alanının dünyadaki bir numaralı ismi Robert Cialdini, dünyaca ünlü tüketici uzmanı Michael Solomon ve Ali Atıf Bir birer sunuş yaptılar.

İkinci günün ilk konuşmaları reklamcılar tarafından yapıldı. Grey Synchronised Partners’ın Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölge Başkanı John Lynn ve TBWA Avrupa Başkanı Paul Bainsfair reklamcılığın nereye doğru gittiğini anlattılar. Bunları pazarlama konusundaki sıradışı fikirleri ve kitapları (bunlardan biri olan After Image Post-İmaj Devri adıyla MediaCat Kitapları arasında yayımlandı) ile tanınan John Grant, P&G’nin Mısır Pazarlama Müdürü Levent Kömür ve David Beckham’ın kariyer danışmanı Stephen Curnow’un prezentasyonları izledi. MediaCat Forum 2004, yakın zamanda Ali Taran ile birlikte Beyin Ajansı’nı kuran Cem Yılmaz’ın konuşmasıyla sona erdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.