MediaCat Felis Ödülleri tanıtıldı

MediaCat Felis Ödülleri dün gece İstanbul Babylon’da düzenlenen ‘Tanıtım Partisi’ ile medya ve sektör temsilcilerine tanıtıldı.

16.06.2006 - 00:00 | MediaCat

MediaCat Felis Ödülleri dün gece İstanbul Babylon’da düzenlenen ‘Tanıtım Partisi’ ile medya ve sektör temsilcilerine tanıtıldı. MediaCat Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan ve MediaCat Felis Ödülleri jürisi başkanlığını yapacak olan Unilever Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Karaca Tanıtım Partisi’nde birer konuşma yaparak, ödülün verilme nedeni ve ödül süreci konusunda bilgi verdi.

MediaCat Felis Ödülleri’nin kategori yapısı iki temel daldan oluşuyor: Mecra tabanlı kategoriler ve hedef kitle tabanlı kategoriler. Mecra tabanlı kategorilere katılan çalışmalar, ürün veya hizmet türüne bakılmaksızın mecra kullanımı açısından değerlendirilirken, hedef kitle tabanlı kategorilere katılan işler, kullanılan mecralar dikkate alınmadan, sadece hedef kitle açısından değerlendirilecek.

MediaCat Felis Ödülleri’ne katılan işler, bir başkan ve 20 üyeden oluşan 21 kişilik bir jüri tarafından değerlendirilecek. Jüri, 10 medya ajansı, 5 reklamveren ve 5 mecra temsilcisinden oluşacak.

Jüri Başkanı
İzzet Karaca / Unilever Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı

Medya Ajans Temsilcileri
Muharrem Ayın / Allmedia
Yıldız Dağıstani / Carat
Banun Erkıran / Mediacom
Demet İkiler / Mindshare
Ivan Jones / OMD
Erdal Kale / Starcom
Ayşe Medran / MediaMax
Mete Soğuksu / Zenith Media
Banu Tekin / Mediaedge:cia
Robert Zara / Universal McCann

Reklamveren Temsilcileri
Lale Saral Develioğlu / Turkcell
Naciye Günal / Garanti
Müjde Etkin / Beko Tic. A.Ş.
Elif Tokat / Coca-Cola Co.
Hakan Uyanık / Eczacıbaşı – Beiersdorf

Mecra Temsilcileri

IAA tarafından belirlenen BİAK temsilcileri arasında Yasemin Gebeş / Türk Medya
Neslihan Tokcan / Posta Gazetesi), TİAK temsilcileri arasında Zeynep K. Gönenç / Show TV, Murat Saygı / Doğan TV, Outdoor mecra temsilcisi: Murat İlbak / Ströer Kentvizyon

Jüri, yarışmaya katılan tüm çalışmaları farklı ağırlıklarda dört temel kritere göre değerlendirecek. Bu kriterler, ‘strateji, uygulama, hedef kitle ve sonuç olarak’ sıralanıyor. MediaCat Felis Ödülleri’ne 1 Ocak 2005 – 30 Haziran 2006 dönemi içinde ilk kez yayınlanmış ve uygulanmış özgün medya çalışmaları katılabiliyor. Yarışma, bu yıl ilk kez düzenlendiği için 18 aylık dönemi kapsıyor. Gelecek yıllarda ise birer senelik dönemlerde yapılacak.

Yarışmaya son başvuru tarihi 31 Temmuz 2006. Yarışma ile ilgili her türlü bilgi; katılım kiti, yarışma kuralları gibi konular, www.felisodulleri.com adresindeki internet sitesinde yer alıyor. Site, 1 Temmuz 2006’da faaliyete geçiyor.

Ödüller

MediaCat Felis Ödülleri’ne katılan işler, 17 kategoride kategori birinciliği ödülü için yarışacaklar. 17 kategori birincisi arasından bir iş büyük ödülü kazanacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.