MediaCat Felis Ödülleri 2014

MediaCat Felis 2014 Ödülleri’ne Başvurular Başlıyor! MediaCat dergisi tarafından dokuzuncusu düzenlenecek Felis Ödülleri; medya planlama, dijital, yaratıcılık ve PR bölümü ile ses getiren çalışmaları ödüllendirecek. Pazarlama iletişiminde yaratıcı ve etkili fikrin önemini, reklamın ticari başarısındaki rolünü vurgulamak, yaratıcı fikir ve uygulamaların gelişmesine, ilerlemesine katkı sağlamak, bu alandaki kalite standartlarını yükseltmek amacıyla MediaCat tarafından bu yıl […]

21.07.2014 - 11:24 | Gözde Kalkandelen

MediaCat Felis 2014 Ödülleri’ne Başvurular Başlıyor!

MediaCat dergisi tarafından dokuzuncusu düzenlenecek Felis Ödülleri; medya planlama, dijital, yaratıcılık ve PR bölümü ile ses getiren çalışmaları ödüllendirecek.

Pazarlama iletişiminde yaratıcı ve etkili fikrin önemini, reklamın ticari başarısındaki rolünü vurgulamak, yaratıcı fikir ve uygulamaların gelişmesine, ilerlemesine katkı sağlamak, bu alandaki kalite standartlarını yükseltmek amacıyla MediaCat tarafından bu yıl dokuzuncusu düzenlenecek Felis Ödülleri’ne erken başvurular indirimli olarak, 14 Temmuz-8 Ağustos 2014 tarihleri arasında yapılacak. Başvurular 11 Ağustos-29 Eylül 2014 tarihleri arasında da devam edecek.

Yarışmaya ilk kez 20 Eylül 2013-20 Eylül 2014 dönemi içinde yayınlanmış/uygulanmış özgün çalışmalar katılabiliyorken; söz konusu işlerin bu tarih aralığı içerisinde yurtiçinde ve/veya yurtdışında yayınlanmış olması gerekiyor.

Felis Ödülleri medya ajanslarına, reklam ajanslarına, dijital ajanslara, interaktif ajanslara, out-of-home, sinema, radyo alanlardaki reklam ve medya ajanslarına, doğrudan pazarlama, etkinlik, halkla ilişkiler ve sosyal medya ajansları ile mobil ajansların katılımına açık.

MediaCat Felis Ödülleri 2014; Felis Medya, Felis Dijital, Felis Yaratıcılık ve Felis PR olmak üzere 4 ana bölümden oluşuyor.

Felis Ödülleri’ne projeler; her dört ana bölüm için sektör, reklamveren ve mecra temsilcilerinin oluşturduğu her bölüm için ayrı oluşturulacak jüriler tarafından değerlendirilecektir.

MediaCat Felis 2014 Ödülleri ile ilgili gelişmeleri www.felisodulleri.com‘dan takip edebilirsiniz.

 

Yarışmanın heyecanı paylaşmak için bize Facebook ve Twitter’da katılmayı unutmayın!

www.facebook.com/MediaCatFelis

www.twitter.com/MediaCatFelis

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.