MediaCat

2020’nin son sayısı raflarda!

MediaCat’in Aralık sayısı, Brand Week Istanbul’dan kalan en önemli gündemleri aktarıyor.

2020’nin son sayısı raflarda!

2020'nin son sayısı raflarda!Aralık ayına giriş yapmak iki şey anlamına geliyor. Birincisi, Kapital Medya için kasım ayının anlamı olan Brand Week Istanbul’u geride bırakmış olmak. İkincisi ise, hayatlarımızda silinmeyecek izler bırakan 2020’nin sonuna gelmiş olmanın garip iç rahatlaması.

MediaCat’in Aralık sayısının kapağında, sürpriz olmayacak şekilde 15. Felis Ödülleri var. Ancak kaçıranlar ya da bir kez daha notları elinin altında olsun isteyenler için Brand Week Istanbul’da konuşulanlara ve özel röportajlara ulaşmanız mümkün.

15. Felis Ödülleri

Pandemi koşullarına rağmen dördüncü yılında da 3 binden fazla başvuru alan Felis Ödülleri iki ayrı gecede gerçekleşen ödül törenleriyle uzun zamandır ayrı kalan sektöre mümkün olan en güvenli şekilde bir araya gelme imkânı sundu. Kazanan işler ve detayları Aralık sayısında.

Brand Week Istanbul’dan geriye kalanlar

Brand Week Istanbul’da tartışmaların ve görüşlerin birleştiği dört temel soru vardı: bozduğumuz ekosistemi nasıl inşa edeceğiz, pandeminin gölgesinde toplum nasıl dönüşecek, daha kapsayıcı bir dünya nasıl kurulur, teknoloji ve insan ne kadar bütünleşebilir?

Aralık sayısında bu dört soruya verilen farklı cevapları ve çözüm yollarını bulacaksınız. Ayrıca Çevre Aktivisti ve Coğrafyacı Hindou Oumarou Ibrahim, Accenture Interactive New York Genel Müdür ve Kreatif Lideri Roald van Wyk, MosaIc Ventures Girişim Ortağı ve Teknoloji Analisti Benedict Evans’la söyleşiler de sizlerle.

2020'nin son sayısı raflarda!
P&G Avrupa İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Faiza Lahlou

İyilik için güç olmak

İş dünyasının tamamını zorlu bir sınava tabi tutan pandemi günlerinin hem tüketici hem de markalar açısından öncelikleri nasıl değiştirdiğini birebir yaşıyor ve görüyoruz. Dünyanın en büyük reklamverenlerinden P&G’de aynı sınavın nasıl verildiği, bu dönemde öne çıkan hassasiyetler ve edinilen öğretiler için P&G Avrupa İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Faiza Lahlou ile konuştuk.

Akıllı ısınmalar!

Evimizde yer açtığımız her yeri teknoloji, hayatımızı “akıllılaştıracak” çözümler sunan yeni bir beyin. Mevsim kış olunca da gözler evin içindeki tek bir noktaya ve onun mümkün kılacağı teknolojilere kayıyor haliyle: kombiler. İyi haberse şu; akıllı ısınmak mümkün.

2020'nin son sayısı raflarda!
Çizer Tarık Tolunay

“Fırçam, ezilenden yana taraflıdır”

Bu ay Usta İşi serisinde Dilan Bozyel’in konuğunu Gırgır’dan, ülke tarihinde yer alan mühim davaların çizimlerinden, reklamlara hazırladığı storyboard’lardan ya da son dönemde bir hayli ses getiren kent haritası projesinden tanımanız muhtemel. Çizer Tarık Tolunay’ın söyleşisini Aralık sayısında bulacaksınız.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.