MediaCat 2018 Okur Anketi

Vaktiniz varsa size birkaç (belki biraz daha fazla) sorumuz olacak.

20.02.2018 - 13:39 | Cansu Karagül

MediaCat 2018 Okur Anketi

MediaCat olarak sektörde çeyrek asrı geride bıraktığımız bu yılda sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek, beklentilerinizi karşılayabilmek ve sektöre yön veren bir kuruluş olarak taşıdığımız sorumluluğu yerine getirebilmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Geçen 25 yıl içerisinde sizlerle büyüdük, sizlerle yükseldik, sizlerle öğrendik. Bu yüzdendir ki, siz sevgili okurlarımızın ve takipçilerimizin düşünceleri ve geribildirimleri bizim için her zaman büyük önem taşımakta.

Sizlere daha iyi bir dergi ve web sitesi deneyimi yaşatabilmek için mini bir anket hazırladık. Sizi daha iyi tanıyabilmemiz ve anlayabilmemiz için soruların tamamını yanıtlamanızı rica ederiz. Görüşlerinizin bizim için çok değerli olduğunu bilmelisiniz. Verdiğiniz yanıtların yalnızca bilgi amaçlı kullanılacağından ve anonim kalacağından emin olabilirsiniz. Katılımınız için şimdiden teşekkür ederiz.

MediaCat 2018 Okur Anketi’ne buradan katılabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.