MediaCat’ten açıkhava yarışması

Bu yıl yaratıcı medya planlama fikirlerini ödüllendirmek amacıyla Felis Ödüllerini vermeye başlayan MediaCat, yaratıcı açıkhava reklam fikirlerini ödüllendirmek için yeni bir yarışma düzenlemeye hazırlanıyor.

23.11.2006 - 00:00 | MediaCat

Bu yıl yaratıcı medya planlama fikirlerini ödüllendirmek amacıyla Felis Ödüllerini vermeye başlayan MediaCat, yaratıcı açıkhava reklam fikirlerini ödüllendirmek için yeni bir yarışma düzenlemeye hazırlanıyor. Bu sefer açıkhava mecrasında kullanılan yaratıcı reklam fikirleri ödüllendirilecek.

Yarışmaya kreatif ajanslar, açıkhava uygulama şirketleri ve açıkhava mecra şirketleri ev dışı mecralar (out of home) için geliştirdikleri her türlü yaratıcı fikirle başvuruda bulunabilecek. Ödüle ulaşmak için format, sektör ve uygulama bazında oluşturulacak çeşitli kategorilerde yarışılacak.
MediaCat, reklam dünyasının en hızlı büyüyen mecralarından biri olan ‘out of home’un yaşadığı gelişmeye bir yanıt olarak, geçtiğimiz Haziran ayından itibaren O2H adlı yeni bir dergi yayımlamaya başladı. 1 Aralık’ta yeni sayısı çıkan deri iki ayda bir yayımlanıyor. Bu yeni yarışma da aynı inisiyatifin bir parçası.
Açıkhava reklamcılığında yaratıcılığı ödüllendirmeye yönelik bu yeni yarışma konusundaki ayrıntılı bilgi ve gelişmeleri MediaCat’in önümüzdeki sayılarından ve ‘www.mediacatonline.com’ adresindeki web sitemizden öğrenebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.