MCT’nin danışman kadrosu büyüdü

Şirketlere yönetim danışmanlığı ve eğitim hizmetleri sunan Management Centre Türkiye son olarak danışman kadrosunu genişletti.

17.05.2011 - 00:00 | MediaCat

Şirketlere yönetim danışmanlığı ve eğitim hizmetleri sunan Management Centre Türkiye son olarak danışman kadrosunu genişletti. Gözde Berber Özbalaban bundan sonra birikim ve yetkinliklerini şirketlerle MCT çatısı altında paylaşacak.

MCT’nin yeni danışmanı Gözde Berber Özbalaban İletişim ve Beden Dili, Takım Çalışması, Sunum Teknikleri ve Eğitimcinin Eğitimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Networking, Açık Alan Eğitimleri ve Yönetim Becerileri alanlarında şirketlerin değişim yönetim süreçlerine katkı sağlayacak.

Gazi Üniversitesi ekonomi bölümünden mezun olan Gözde Berber Özbalaban Ortadoğu Teknik Üniversitesi’nde Eğitimde İnsan Kaynaklarını Geliştirme Yüksek Lisans Programını tamamladı. Özbalaban aynı üniversitenin Eğitim Yönetimi ve Planlama doktora programında akademik çalışmalarını sürdürüyor. İş yaşamının farklı sektörlerinde tecrübeye sahip olan Gözde Berber Özbalaban kuruluşunda görev aldığı Likya Yönetim Akademisi’nde 7 yıl süreyle yöneten ortak olarak çeşitli danışmanlık ve eğitim projelerini yönetti. Aralarında global firmaların da bulunduğu farklı kurumlarda, ik süreçlerinin yapılandırılması, kurumsal eğitimlerin düzenlenmesi, eğitim ihtiyaç analizleri, ölçme-değerlendirme, performans yönetimi, organizasyonel gelişim, işe alım, oryantasyon gibi ik fonksiyonlarının sürdürülmesi konularında görev aldı. WYG International bünyesinde Avrupa Birliği projelerinde yer alan ve Dünya Bankası’nın farklı hibe programlarında kilit uzman olarak görev yapan Özbalaban kurumsallaşma, organizasyonel gelişim ve eğitim tasarımı alanlarında eğitimler verdi. Ayrıca Kalkınma Ajansı’nın İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi Kurulumu projesini baş danışman olarak sürdürdü. Kurumsal çalışmaların yanı sıra, Junior Chamber International bünyesinde iki yıl süreyle Türkiye Eğitim Enstitüsü direktörlüğü görevini sürdüren Özbalaban, Certified National Trainer unvanına sahip olarak, organizasyonun uluslararası kongrelerinde, farklı kültürlerden katılımcılara eğitim verme şansına sahip oldu. Yeni MCT danışmanı ayrıca JCI’ın dünya üzerindeki dört Networking eğitimcisinden biri olarak ulusal ve uluslararası eğitim çalışmalarına katıldı ve halen aynı kurum bünyesinde gönüllü çalışmalar yapmaya devam ediyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.