Mccann Erickson’dan Haiti için reklam

McCann Erickson New York ve kardeş medya ajansı Universal McCann (UM), İnternational Rescue Committe (Uluslararası Kurtarma Komitesi) ile berber çalışarak...

21.01.2010 - 00:00 | MediaCat

McCann Erickson New York ve kardeş medya ajansı Universal McCann (UM), İnternational Rescue Committe (Uluslararası Kurtarma Komitesi) ile berber çalışarak, Haiti depremi için ücretsiz bir reklâm kampanyası başlattı.

McCann Erickson New York ve kardeş medya ajansı Universal McCann (UM), İnternational Rescue Committe (Uluslararası Kurtarma Komitesi) ile berber çalışarak, Haiti depremi için ücretsiz bir reklâm kampanyası başlattı. Özel proje McCann NY’nin personeli ve Universl McCann’in yönetimi tarafından gönüllü olarak organize edildi.

Reklâm, geçen hafta sonu ABD’de CNN, NBC, MSNBC ve CBS televizyonlarında yayınlandı. Kampanya, Haiti’deki felaketi gözler önüne seren Associated Press, Getty Images ve The American Red Cross (Amerikan Kızıl Haçı) tarafından çekilmiş video ve resimler ile desteklendi.
 
Reklam filmi, izleyicileri, tüm gelirleri yardım çalışmalarına aktarılacak 5 dolarlık özel bir numarayı aramaları ya da mesaj göndermeleri için teşvik ediyor.

Reklam filmini izlemek için tıklayın…
 
Felaketin video görüntüleri hem Facebook.com, myspace.com, YouTube, Twitter ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde hem de merkez dışı medyanın tüm kanallarında yer alacak.

 

Kaynak: medyaloji.net

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.