MediaCat

McCann’de görev değişimi

McCann Erikson, son üç yıldır reklam sektöründeki tecrübeleri üzerine kitap yazması nedeniyle yarı emekli konumdaki New York başkanı Nina

McCann’de görev değişimi

McCann Erikson, son üç yıldır reklam sektöründeki tecrübeleri üzerine kitap yazması nedeniyle yarı emekli konumdaki New York başkanı Nina DiSesa’nın, Johnson&Johnson firması işlerinin global yaratıcı yönetmeni pozisyonuna atandığını bildirdi.

Görev değişikliği, şef yaratıcı yönetmen Irwin Warren’ın emekliye ayrılmasının ardından gerçekleşti. Ajans, 1988 yılında kendilerine katılan Warren’ın danışmanlık görevine devam edeceğini açıkladı.

McCann, içlerinde Monostat, K-Y, Stayfree, Reach, Band-Aid and Acuvue gibi markalarının da bulunduğu J&J markalarına hazırladığı global reklam çalışmaları içi 200 milyon Amerikan doları fatura çıkarıyor. Bu faturalar, McCann Worldgroup’un kardeş ajansları MRM ve Momentum’un J&J için yaptığı çalışmaları kapsamıyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.