Maya Sağlık Grubu’nda yeni atama

Maya Sağlık Grubu’nun Kurumsal İletişim Direktörlüğü’'ne kısa bir süre önce İstanbul’dan...

03.07.2008 - 16:02 | MediaCat

Maya Sağlık Grubu’nun Kurumsal İletişim Direktörlüğü’’ne kısa bir süre önce İstanbul’dan Ankara’ya transfer olan iletişim uzmanı Nurgül Acar Sayhan getirildi. 10 yıldır iletişim danışmanlığı sektöründe görev yapan Sayhan, grubun reklam, medya ilişkileri, marka yönetimi, kurumsal iletişim ve pazarlama iletişimi çalışmalarının yanı sıra kurumsal sosyal sorumluluk alanında yürüttüğü toplumsal paylaşım projelerinin de sorumluluğunu üstlendi.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu olan ve kariyerine 1998 yılında başlayan Sayhan, 1999 yerel seçimlerinde Ahmet Vefik Alp’in basın danışmanlığını yürüttü; Momentum-Beç, Effect ve Bleuchip gibi çeşitli ajanslar bünyesinde yüzü aşkın firmanın iletişimini yönetti. Sayhan’ın geçen 10 yıl içerisinde iletişim danışmanlığı ve medya ilişkilerini yürüttüğü firmalardan bazıları ise şunlar: Türk Philips, Acıbadem Sağlık Grubu, Transmed Medical Center, Shell, KVK, Toyota Türkiye, Filli Boya ve Doğuş Grubu D-Marin Turgutreis Marina.

Bundan böyle merkezi Ankara’da bulunan Maya Sağlık Grubu’nda çalışmalarına devam edecek olan Sayhan, aynı zamanda Deulcom International’da, Reklam ve Halkla İlişkiler üzerine dersler veriyor. Türkiye’de ilk tüp bebek uygulamasını gerçekleştiren ekipte yer alan ve 14 yıldır bu sektörde başarılı çalışmalara imza atan Dr. Osman Denizhan Özgün yönetimindeki Maya Sağlık Grubu, tüp bebek ve kadın sağlığı uygulamaları açısından Türkiye’nin sayılı merkezleri arasında yer alıyor. Grup, Maya Tüp Bebek Merkezi’nin yanı sıra önümüzdeki günlerde açacağı, sağlık sektöründe dünya çapında bir değişimin öncüsü olacak, tam teşekküllü kadın doğum ve çocuk hastalıkları hastanesi ile hizmet vermeyi planlıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.