Maximum Kart’ın yeni yüzü Tolga Çevik

Maximum Kart’ın “Herkes Maximum’da” sloganlı yeni reklam kampanyası

17.04.2008 - 14:42 | MediaCat

Maximum Kart’ın “Herkes Maximum’da” sloganlı yeni reklam kampanyası filmleri, ekranların sevilen programı Komedi Dükkanı formatında izleyiciyle buluştu.

Medina Turgul DDB tarafından hazırlanan reklam filmlerinde izleyiciler, Komedi Dükkanı’ndaki yönetmenle başı dertte olan oyuncu karakterinin, Maximum Kart reklamlarında rol alması ve yine aynı yönetmene rast gelmesi ile başlayan bir hikayeye tanıklık ediyor.

Tolga Çevik’in Maximum Kart’ın yeni yüzü olarak rol aldığı yeni kampanya 3 filmle, 11 Nisan tarihinden itibaren televizyonlarda yayınlanmaya başladı.

Ünlü komedyen Tolga Çevik tarafından canlandırılan oyuncu karakter; reklam oyuncusu olarak seçilmiş olmanın verdiği gururla sette oyunculuk yeteneğinden bahsetmeye dalıp ürünü tanıtmayı unutunca, “sevgiyle” yad ettiği yönetmeni tarafından birden uyarılıyor. Aklı başına gelen oyuncu, biraz şaşkın biraz da heyecanlı biçimde, yönetmeninin yönlendirmesiyle herkesi; “Herşeyi Maximum”da yaşamaya çağırıyor.

Reklam çalışmaları, 15 Nisan tarihinde yayına giren Maximum Kart’ın 3 kat Maxipuan kampanyası filmi ile sürüyor.

Hazırlık aşamaları 5 gün süren filmler TEM stüdyolarında sesli olarak çekildi. Yeşil fonda 3 dijital kamera ile çekilen filmlerin post-prodüksyon çalışması ABT’de yapıldı.

Yönetmenliğini Hazım Başaran’ın yaptığı filmler, 13 kişilik bir ekiple gerçekleştirildi.

Maximum’un keyifli ve eğlenceli dünyasını yansıtan kampanyanın yeni filmleri, Tolga Çevik’in kılıktan kılığa girdiği yeni sahneler ve yeni sürprizlerle ekranlarda olmaya devam ederken, Tolga Çevik’li Maximum reklamlarını radyodan basına diğer pek çok mecrada da izleyeceğiz.

KÜNYE

Reklamveren : İş Bankası

Reklam Ajansı : Medina Turgul DDB

Yaratıcı Grup : Kurtcebe Turgul, Talha Yüksel, Onur Aynagöz, Arda Erdik, Yelda Benezra, Tolga Çevik, Yönetmen

Müşteri İlişkileri : Zeynep Soydaner, Elifsu Serin; Melis Veryeri

Ajans Prodüktörü : Gülengül Arlıel, Arda Erkman

Yapım Şirketi : İnterfilmIstanbul

Yönetmen : Hazım Başaran

Müzik : Ömer Ahunbay

İlk Yayın Tarihi : 11 Nisan 2008

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.