MediaCat

Mavi’den Merih Demiral’a özel koleksiyon: M28

Markadan Demiral’ın forma numarasından ilham alan koleksiyona özel reklam filmi.

Mavi’den Merih Demiral’a özel koleksiyon: M28

A Milli Futbol Takımı ve Juventus’un başarılı yıldızı Merih Demiral ile işbirliği yapan Mavi, Demir Adam lakaplı yıldızın forma numarası 28’den ilhamla M28 koleksiyonunu tasarladı.

Jean, pantolon, tişört ve sweatshirt’lerden oluşan koleksiyonda Merih Demiral‘a atfedilen duygulardan hareketle “Iron, Proud, Respect” söylemleri öne çıkarken, koleksiyonun tanıtımı ise yeni yayınlanan reklam filmiyle destekleniyor.

Koleksiyonun oluşmasında emeği geçen herkese teşekkürlerini sunan Merih Demiral, “Forma numaram hayallerimin önüne engel koymamak için bana her zaman güç verdi. Sevenlerimizin ve destekçilerimizin bu numarayı üzerlerinde taşıyacak olmaları beni çok gururlandırıyor” dedi.

İşbirliğini değerlendiren Mavi CEO’su Cüneyt Yavuz ise, “Merih Demiral profesyonel futbol hayatının üçüncü senesinde Juventus gibi dünyanın en büyük kulüplerinden birine transfer olan, milli takımda göğsümüzü kabartan büyük bir yetenek. Forma numarası, Merih’in tüm Türkiye’de ve dünyada yarattığı duyguları temsil ediyor. Mavi M28 bir giyim tarzının ötesinde bir karakterin koleksiyonu. 28 demek Demir Adam olmak demek. Sağlamlık, dayanıklılık, yüksek performans demek. Aynı Mavi’nin ürünleri gibi.” şeklinde konuştu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.