Mavi İletişim Grubu’na iki yeni Mavili

Reklam, halkla ilişkiler, e-iletişim ve medya planlama-satınalma ajanslarıyla bütünleşik pazarlama iletişimi hizmetleri sunan

04.10.2007 - 17:07 | MediaCat

Reklam, halkla ilişkiler, e-iletişim ve medya planlama-satınalma ajanslarıyla bütünleşik pazarlama iletişimi hizmetleri sunan
Mavi İletişim Grubu ekibine Marka Yöneticisi olarak Önder Yılman, Marka Asistanı olarak ise Pınar Akbıyık katıldı.

Stratejik pazarlama iletişimi danışmanlığından yaratıcı iletişim çözümlerine, medya danışmanlığından etkinlik planlama ve yönetimine, e-iletişim çözümlerinden medya planlama ve satınalmaya kadar, iletişimin tüm disiplinlerinde bütünleşik olarak hizmet sunan Mavi İletişim Grubu, ekibine katılan yeni üyeleriyle birlikte daha da güçlendi.

Reklam ajansı Mavi, e-iletişim ajansı Hiperaktif, halkla ilişkiler ajansı MercekPR ve medya planlama-satınalma ajansı Fokus Medya ekipleriyle entegre marka yönetimi yaklaşımıyla hizmet sunan Mavi İletişim Grubu, sinerjik hizmet modeliyle iletişim sektörüne farklı bir anlayış getiriyor.
Önder Yılman: İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü mezunu olan Önder Yılman, SPS Group, Bluechip Turizm&Organizasyon, Excel, Assist gibi kurumlarda Event Direktörlüğü, Proje Yöneticiliği ve Müşteri İlişkileri Direktörlüğü görevlerinde bulundu. Penti, Pınar, Doğuş, Algida, Knorr, Wella, Mercedes-Benz Travego, Honda, Fanta gibi önemli markaların iletişim ekiplerinde görev aldı.

Pınar Akbıyık: Yeditepe Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Pınar Akbıyık, Radikal, Cumhuriyet ve TRT’de stajyer gazeteci olarak, Trixi Reklam Ajansı’nda ise medya planlama bölümünde uzman yardımcısı olarak çalıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.