Mavi İletişim’e yeni müşteri

Reklam, Halkla İlişkiler, E-iletişim ve Medya Planlama-satınalma hizmetlerini kapsayan

22.01.2008 - 16:01 | MediaCat

Mobilya ve dekorasyon sektörünün köklü firmalarından biri olan ve Natuzzi, Mercantini, Cattelan, Febal Mutfak gibi seçkin ve modern İtalyan markalarını Türk tüketicisiyle buluşturan Sihir Mobilya Reklam, Halkla İlişkiler, E-iletişim ve Medya Planlama-satınalma hizmetlerini kapsayan entegre iletişim çözümleri konusunda Mavi İletişim Grubu ile anlaştı.

Reklam ajansı Re:Ajans, e-iletişim ajansı Hiperaktif, halkla ilişkiler ajansı MercekPR ve medya planlama-satınalma ajansı Fokus Medya’yı bünyesinde barındıran Mavi İletişim Grubu, Sihir Mobilya ve çatısı altındaki 40’a yakın marka için; stratejik pazarlama iletişimi danışmanlığından yaratıcı iletişim çözümlerine, e-iletişim uygulamalarından medya danışmanlığına, etkinlik geliştirme ve yönetiminden medya planlama ve satınalmaya kadar iletişimin tüm araçları, yöntemleri ve kanallarını kullanarak bütünleşik hizmet sunacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.