Mavi Caretta’ları kurtaracak kahramanları Scorp’ta arıyor

Marka, sosyal sorumluluk projesini gençlere Scorp ile ulaştırıyor.

21.07.2015 - 14:36 | MediaCat

Mavi Caretta'ları kurtaracak kahramanları Scorp'ta arıyor

Mavi, Orta Anadolu ve Ekolojik Araştırmalar Derneği (EKAD) ile birlikte gerçekleştirdiği ve nesli tükenmekte olan deniz kaplumbağalarını koruma altına almayı amaçlayan sosyal sorumluluk projesi Indigo Turtles‘ı gençlere Türkiye merkezli bir sosyal mecra olan Scorp ile ulaştırıyor.

Kampanya çerçevesinde, EKAD’ın yaz aylarında Belek’te gerçekleştirdiği çalışmalara gönüllü olarak destek vermek isteyen 3 kişi Mavi’nin Scorp’ta başlattığı yarışmayla seçilecek. 24 Temmuz tarihine kadar “Caretta caretta olarak doğsaydım” başlığıyla Scorp’a videosunu yükleyen ve en çok beğenilenler, 3-9 Ağustos tarihlerinde kampa katılarak yavru kaplumbağalarının mucizevi yaşam mücadelesine tanık olabilecek.

Koç Üniversitesi öğrencileri Sercan Işık ve İzzet Zakuto tarafından geliştirilen Scorp’ta kullanıcılar farklı konular üzerine 15 saniyelik videolar paylaşıyor. Geçtiğimiz Şubat ayında kapılarını açan platform, Vine ve Instagram gibi kısa videolar paylaşma prensibi ve Ekşi Sözlük yapısını bir araya getiren doğası ile özellikle üniversiteli gençlerin ilgisini çekmeyi hedefliyor.

Mavi Caretta'ları kurtaracak kahramanları Scorp'ta arıyor

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.