MasterCard’ın yeni reklam filminin başrol oyuncusu bir fil

MasterCard tarafından 100'ü aşkın ülkede 50'den fazla dilde yayınlanan dev reklam kampanyası...

11.11.2008 - 16:57 | MediaCat

MasterCard tarafından 100’ü aşkın ülkede 50’den fazla dilde yayınlanan dev reklam kampanyası “Priceless”ın yeni filmi Ella Phant, Türkiye’de televizyon ekranlarında ve sinema salonlarında gösterime girdi.

“Priceless-Paha Biçilemez” kampanyasının reklam filmlerinde paranın satın alamayacağı benzersiz anlar işleniyor. Gösterime giren son reklam filminde ise MasterCard PayPass’in sağladığı kolaylık sevimli fil Ella Phant aracılığıyla aktarılıyor. Ünlü yönetmen Jim Sheridan tarafından yönetilen reklam filminde, fil Ella’nın hasta olan bakıcısını iyileştirmek için MasterCard PayPass kullanarak ilaç, çorba ve battaniye alarak sevildiğini göstermesi “Paha Biçilemez” bir an olarak belleklerde yer edecek.

MasterCard tarafından 11 yıldır 100’ü aşkın ülkede, 50’den fazla dilde yayınlanan ünlü reklam kampanyası “Priceless”ın yeni reklam filmi “Ella Phant” Türkiye’de gösterime girdi.

“Sol Bacağım – My Left Foot”, “Amerika’da – In America”, “Babam Adına – In The Name of the Father” gibi ünlü filmlerin yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlenen Jim Sheridan tarafından yönetilen 60 saniyelik reklam filmi “Ella Phant” sevimli fil Ella’nın hasta olan bakıcısını iyileştirmek için MasterCard PayPass kartı ile ilaç, çorba ve battaniye alarak, bakıcısına götürmesini konu alıyor. Reklam filminde MasterCard PayPass ile hızlı, kolay ve çabuk alışveriş yapılabileceği vurgusu, herşeyin ötesinde sevildiğini bilmenin “Paha Biçilemez” olduğunu mesajıyla iletiliyor.

Sheridan “Yıllar içinde MasterCard için yaptığım işlerden gurur duyuyorum. Ella Phant’ı da büyük bir zevkle yönettiğimi söylemeliyim. Priceless serisi en önemli olanla ilgili, bu ndenle hem duygusal hem de gerçek bir mesaj vermek oldukça gerekiyor, Ella Phant filminin bunu başardığını düşünüyorum” diyor.

“Ella Phant”ın Senaryosu Büyük İlgi Görüyor

Gösterildiği her ülkede büyük ilgi ve beğeni ile karşılaşan “Ella Phant” reklam filmi bir bakıcının hayvanat bahçesinde bir fili yıkadığı sahne ile açılıyor. Fil Ella, her halinden hasta olduğu belli olan bakıcıya yardım etmek üzere MasterCard PayPass kartını alarak hayvanat bahçesinden çıkar ve şehirdeki markete doğru yürür. Daha sonra fil Ella bakıcısı için çorba, soğuk algınlığı ilacı ve battaniye alırken görülür. En son karede ise fil Ella aldığı malzemeleri bakıcısına götürerek onu sevgi ile sarar.

İlk kez geçtiğimiz sene Oscar törenlerinde tanıtılan Ella Phant filmi, McCann Erickson / NewYork tarafından oluşturuldu. Reklam filminin Yaratıcı Yönetmeni Joyce King Thomas, Metin Yazarı Lisa Brandriff, Sanat Yönetmeni Kathy Kuhn ve Yapımcısı Julie Andariese.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.