MasterCard’dan MTV’de Staj Imkanı

MasterCard ve Maestro’dan Gençlere “Paha Biçilemez” Fırsat

09.08.2007 - 14:07 | MediaCat

Dünyanın lider ödeme sistemi MasterCard, gençlere MTV’de staj yapma imkanı sağlıyor.  Dünya gençliğinin bir numaralı müzik kanalı MTV ile işbirliği yapan MasterCard, 18 Eylül’den itibaren www.mtv.tr/mastercard ve www.mastercard.com.tr sitelerine tıklayarak ilgili formu dolduran ve kendini en iyi ifade eden bir talihliye MTV televizyonunda 2 ay boyunca staj yapma fırsatı tanıyacak.

Viacom Inc’in sahibi olduğu popüler müzik ve eğlence kanalı MTV Networks Europe (MTVNE) ve ödeme sistemleri devi MasterCard, renkli bir işbirliği ile gençleri fethetmeye hazırlanıyor. Ortak yapılacak bir kampanya ile 18 yas üzerindeki bir kişi müzik ve televizyon dünyasının kapısını aralayarak MTV’de staj imkanı kazanacak. www.mtv.tr/mastercard ve www.mastercard.com.tr web sitelerine tıklayarak “Neden MTV’de Staj yapmalıyım?” sorusunu en güzel kelimelerle anlatan bir talihli MTV Türkiye’de staj yapma, staj yaparken ünlü sanatçılarla roportajlar gerçekleştirme, MTV yıllık partisinin organizasyonunda görev alma ve iki ay boyunca MTV kamera arkasını yaşama imkanına sahip olacak.

MTV’de Çalışarak Kariyer Yapma İmkanı

MasterCard ve MTV tarafından gerçekleştirilen kampanyada MTV Türkiye’de staj yapma hakkı kazanan bir talihli, müzik kanalının ekibi içerisinde yer alarak önemli bir kariyer şansı da elde edecek.

Ayrıca, MTV’de staj yapma hakkı kazanan talihli, MTV tarafından stajı boyunca görüntülenerek, 60 saniyelik kısa filmle yaşadığı deneyimleri MTV aracılığıyla izleyenlerle paylaşacak.

Beş Talihliye MTV Partisine Katılma Hakkı

Müzik tutkunu gençler için kaçırılmaz bir şans sunan MasterCard ve MTV, katılımcı gençler arasından beş kişiye de ikişer kişilik MTV partisi bileti hediye ediyor. Yılın en fazla beklenen partileri arasında yer alan MTV partisi, İstanbul’da düzenleniyor. Ayrıca, katılımcılar arasından 10 başarılı kişi, içi özel hediyeleriyle dolu MTV çantasına sahip oluyor.

MasterCard’tan Gençlere Finansal Eğitim

www.mtv.tr/mastercard ve www.mastercard.com.tr web sitelerii aracılığı ile gençlere MTV’de staj yapma imkanının yanı sıra, finansal eğitim de verilecek. Gençlerin paralarını nasıl değerlendirebileceği, kredi kartı kullanmanın püf noktaları, finansal yönden kendine yetebilen bir birey olmak için dikkat edilmesi gereken noktalar, MasterCard’ın uzman ekiplerince, aynı link üzerinden anlatılacak. Finansal bilinçlendirme kampanyası MTV’de yayınlanacak eğitici filmlerle de desteklenecek.

MasterCard ve MTV işbirliği ile düzenlenen kampanyaya katılmak isteyen gençlerin 18 Eylül 2007’den sonra www.mtv.tr/mastercard ve www.mastercard.com.tr web sitelerine girerek form doldurmaları yeterli oluyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.