Marry Mall, ilk ‘evlilik’ konseptli alışveriş merkezi olacak

Porte Group bir ilke imza atarak, Türkiye’nin ilk konsept alışveriş merkezi projesi

24.12.2007 - 13:43 | MediaCat

Porte Group bir ilke imza atarak, Türkiye’nin ilk konsept alışveriş merkezi projesi Marry Mall’u hayata geçiriyor.

Evlilik insan hayatında heyecan verici bir adım olduğu kadar, en geniş ve zorlayıcı organizasyonlardan bir tanesi. Bu güzel heyecanı mükemmel şekilde kutlamak isteyen gelin ve damat adaylarını düşünen Porte Group, Türkiye’nin ve İstanbul’un ilk evlilik alışveriş merkezi olan Marry Mall ile bu tatlı zorluklara karşı kapsamlı bir çözüm merkezi olmayı hedefliyor.

Evlilik gibi geniş bir konseptin çerçevesinde kurulan Marry Mall sadece bir düğün organizasyonu merkezinden öte, elektronik-beyaz eşyadan, mobilyaya, kozmetikten spor ve bebek giyimine kadar bir alışveriş merkezinde arayabileceğiniz her şeyi içermesi planlanıyor.

Dünya Ticaret Merkezi bünyesinde bulunan EGS Business Park’da 22.799 m2lik kapalı alana kurulan Marry Mall, 136 bağımsız bölümden oluşuyor. 1750 araçlık ücretsiz otoparkı, ücretsiz müşteri servislerinin yanısıra karayolu, hafif metro ve hatta havayolu olarak da kolay bir ulaşım noktasında bulunan Marry Mall; Dünya AVM, CNR Fuar alanı, WOW ve Airport Otellerine yakınlığı ile merkezi bir lokasyona sahip.

Dünyada başarısı kanıtlanmış konseptli alışveriş merkezlerinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olmak için gün sayan Marry Mall, bu heyecanı paylaşmak isteyen mağaza sahiplerini beraber çalışmaya davet ediyor. Marry Mall alışveriş merkezinin proje ve kiralama danışmanlığını üstlenen Porte Group bünyesindeki Porte Gayrimenkul, Türkiye’nin en seçkin gayrimenkul şirketlerinden bir tanesi ve Tamer Karadağlı, Nükhet Duru, Hülya Avşar, Dilek Sabancı, Coşkun Aral, İpek Kıramer, Pınar Altuğ gibi ünlülerin yanısıra Teknosa, Boyner, Gezi İstanbul, Ergo İsviçre, gibi büyük markalara gayrimenkul danışmanlığı hizmeti vermiş durumda. Bodrum’da bazı projelere pazarlama danışmanlığı yapmış olan Porte Group aynı zamanda Porte Taşıma ve Depolama, Porte Mortgage, Porte Ticaret ve Porte Akademi ile geniş bir hizmet yelpazesine sahip.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.