Marks & Spencer’a yeni CEO

Marks & Spencer, Morrisons'un CEO'su Marc Bolland'ı yeni CEO'su olarak görevlendirdiğini doğruladı...

20.11.2009 - 00:00 | MediaCat

Marks & Spencer, Morrisons’un CEO’su Marc Bolland’ı yeni CEO’su olarak görevlendirdiğini doğruladı. Bolland yeni görevine yeni yılda başlayacak. Bolland’ın, Morrisons’ta geçirdiği dönemde büyük başarılara imza attığını belirten M&S’nin Başkanı Sir Stuart Rose, Bolland’ın M&S’ın pazarlama deneyimine zenginlik katacağını ifade etti.

M&S’nin dünyanın en büyük markalarından biri olduğunu söyleyen Marc Bolland, şirketi şu anda bulunduğu heyecan verici sahneden daha ileriye götürmede, kendisine liderlik etme şansı verilmesinden çok memnun olduğunu sözlerine ekledi.

Bolland göreve başlayıca, Rose yarı -zamanlı başkan olarak görevine devam edecek. Daha önceden duyurulduğu üzere Sir Stuart 2011 Temmuz’unda M&S’ten ayrılacak.

Morrisons’a  Eylül 2006’da CEO olarak katılan Marc Bolland, bu görevi öncesinde Hollanda kökenli Heineken NV’de Operasyon Sorumlusu olarak görev almıştı.

Kaynak: medyaloji.net

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.