MediaCat

markafoni’den yeni bir program: markafoni Black

Üye sayısı 5 milyonu bulan markafoni, www.markafoni.com’dan düzenli olarak alışveriş yapan üyelerine özel avantajlar sunduğu markafoni Black adlı özel programı hayata geçirdi.

markafoni’den yeni bir program: markafoni Black

Üye sayısı 5 milyonu bulan markafoni, www.markafoni.com’dan  düzenli olarak alışveriş yapan üyelerine özel avantajlar sunduğu markafoni Black adlı özel programı hayata geçirdi. markafoni Black üyeleri, tüm siparişlerinde ücretsiz kargo imkanından yararlanabildikleri gibi sadece onlara özel davet ve organizasyonlara katılarak sürpriz hediyeler de kazanabiliyor, markafoni’nin kişiye özel stil danışmanlığı hizmetinden yararlanabiliyorlar.

markafoni Black üyeleri, davet ettikleri her arkadaşının ilk alışverişinden 10 TL yerine 20 TL kazanıyor, tüm alışverişlerinde ücretsiz kargo hizmetinin keyfini çıkarıyor ve markafoni Black üyelerine özel çağrı merkezinden faydalanıyor. markafoni, markafoni Black üyelerine özel davet organizasyonlar düzenlemenin yanı sıra onlara stil danışmanlığı hizmeti de veriyor.

 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.