MediaCat

markafoni Pinterest’i kullanan ilk Türk markası oldu

markafoni, sosyal medyanın yeni yıldızı Pinterest’i aktif olarak kullanan ilk Türk markası olarak bir ilke imza attı.

markafoni Pinterest’i kullanan ilk Türk markası oldu

markafoni, sosyal medyanın yeni yıldızı Pinterest’i aktif olarak kullanan ilk Türk markası olarak bir ilke imza attı. markafoni’nin stil ve moda dünyasına ilişkin farklı kategorilerde görseller paylaştığı Pinterest sayfasına  http://pinterest.com/markafoni/ adresinden ulaşılabiliyor.

Gerek sosyal ağlarda gerekse herhangi bir web sitesinden beğendiğiniz içeriği kategoriler halinde farklı panolara ekleme imkanı veren Pinterest’te markafoni’nin Istanbul Fashion Week, Erkekler için, Kadınlar için, Beğendiklerimiz, markafoni Plaza, markafoni LookBook ve Ünlüler olmak üzere şimdilik 7 adet panosu bulunuyor. markafoni kullanıcılarına bu kategorilerle görsel paylaşmakla kalmadı ve 4. kez Online Fashion Sponsorluğunu üstlendiği Istanbul Fashion Week kapsamında www.pinterest.com üzerinden bir yarışma düzenledi. Kazananlara da IFW için  davetiyeler hediye etti. Böylece markafoni Pinterest’i aktif olarak kullanan ve Türkiye’de Pinterest yarışmasını düzenleyen ilk marka oldu.

 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.